Home 2006

2006

Til sammendrag om 2006-sesongen

Samtlige av Røas sesonger i seniorfotball
2012 2011
2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002
2001 2000 1999 1998 1997 1996 1995 1994 1993

Dette var det siste året med ti lag. Fra 2007 ble det utvidet med to lag, og derfor spilte de to siste lagene kvalifisering om å spille videre i Toppserien i stedet for å rykke ned. Klepp vant, Liungen tapte og oppløste laget.

 

Toppserien

Kolbotn 18 13 3 2 76- 17 42
Trondheims-Ørn 18 13 3 2 47- 10 42
Røa 18 12 3 3 69- 24 39
Team Strømmen 18 12 2 4 47- 25 38
Arna-Bjørnar 18 11 2 5 60- 26 35
Amazon Grimstad 18 7 2 9 42- 32 23
Fløya 18 4 2 12 24- 57 14
Sandviken 18 4 1 13 25- 63 13
Klepp 18 3 2 13 17- 61 11
Liungen 18 1 0 17 10-102 3

 

Røas kamper i 2006

Lene Mykjåland begynte sesongen med en skade, og spilte lite de første kampene.

Toppserien, 1. runde

Lørdag 6. mai

Røa – Amazon Grimstad 4-0

1-0 Linda Stadsøy (18)
2-0 Kristine Rand Edner (36)
3-0 Christiane Meløy Christensen (48)
4-0 Siri Nordby (82)
Gule kort: Dagny Knutson (33 ), Una Obiose Kriston Nwajei (36 ), Siri Nordby (53)
Dommer: Hege Lanes Steinlund, Furuflaten

Røa: Silje Vesterbekkmo  – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen , Midtstopper Siri Nordby , Mone Gjesteby (85. Julie Dønnestad)  – Karin Bredland, Kristine Rand Edner, Marie Knutsen  – Guro Knutsen, Linda Stadsøy  (70. Marthe Braavold Johansen) , Christiane Meløy Christensen  (75. Beate Myrvold)

Amazon Grimstad: Jasmin Schnyder  – Renate Vetnes, Dagny Knutson, Jessica Wright, Siv Anita Gundersen –  Helle Løvseth (24. Marit Sørvik), Kristina Kiss, Stine Sannæss (75. Tone Merethe Linden) – Margun Haugenes,  Ann Marlen Strømme (65. Anette Bjelland), Una Obiose Kriston Nwajei

 

 

Toppserien, 2. runde

Lørdag 13. mai

Liungen – Røa 1-6

Liungbanen
Tilskuere: 142
0-1 Linda Stadsøy (8)
0-2 Guro Knutsen (13)
0-3 Christiane Meløy Christensen (20)
1-3 Ane Jakobse Bjerke (47)
1-4 Marit Fiane Christensen (52)
1-5 Beate Myrvold (78)
1-6 Lene Mykjåland (90+3)
Gule kort: Lene Ask Johannessen (49 ), Guro Sandnæs (74)
Dommer: Ann Wenche Kleven, Ellingsrud IL

Liungen: Marte Unhammer Kvaale – Maja Maria Staubo Nordahl, Åshild Kaldahl Torrud, Merete Løvseth, Kristin Lundanes Jonvik – Guro Sandnæs, Marit S. Bergan (75. Rikke Raknes Flåten), Lene Ask Johannessen, Lizzy Likika Muzungu (35. Anja Ormåsen) – Ane Jakobsen Bjerke (92. Elisabeth Aarøe), Miriam Nilsen Mumtaz

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Karin Bredland, Kristine Rand Edner, Marie Knutsen (70. Marthe Braavold Johansen) – Guro Knutsen, Linda Stadsøy (80. Lene Mykjåland), Christiane Meløy Christensen (66. Beate Myrvold)

 

 

Toppserien, 3. runde

Lørdag 20. mai

Røa – Kolbotn 1-1

Tilskuere: 587
0-1 Lene Espedal (17)
1-1 Linda Stadsøy (22)
Gult kort: Camilla Engrønningen Huse
Dommer: Vibeke Karlsen, Grei

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Karin Bredland, Kristine Rand Edner, Marie Knutsen – Guro Knutsen (88. Marthe Braavold Johansen), Linda Stadsøy (65. Lene Mykjåland), Christiane Meløy Christensen (72. Beate Myrvold)

Kolbotn: Christine Colombo Nilsen – Cecilie Berg-Hansen, Ane Stangeland, Ingvild Stensland, Camilla Hammerø Huse – Ingrid Wang Andersen, Kristine Lindblom, Trine Rønning – Tonje Hansen, Lene Espedal (85. Ingrid Schjelderup), Kristin Blystad Bjerke (67. Ingvild Landvik Isaksen)

 

 

Toppserien, 4. runde

Lørdag 27. mai

Arna-Bjørnar – Røa 3-2
Arna Stadion
Tilskuere: 252
1-0 Elise Hove Thorsnes (3)
1-1 Guro Knutsen (18)
2-1 Elise Hove Thorsnes (33)
3-1 Elise Hove Thorsnes (43)
3-2 Karin Bredland (52)
Gult kort: Karin Johanne Bredland (90)
Dommer: Vibeke Karlsen, Grei

Arna-Bjørnar: Anita Berg – Siv Elisabeth Skard, Maren Mjelde, Caroline Walde, Henriette Lund (78. Veronica T. Thunestveit) – Madeleine Giske, Anne Bugge-Paulsen, Randi Skår, Stine Andreassen – Ingrid Camilla Fosse Sæthre, Elise Hove Thorsnes

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby (87. Julie Dønnestad) – Karin Bredland, Kristine Rand Edner, Marie Knutsen – Guro Knutsen, Linda Stadsøy (73. Marthe Braavold Johansen), Christiane Meløy Christensen (57. Lene Mykjåland)

 

 

Toppserien, 5. runde

Mandag 5. juni (2. pinsedag)

Røa – Fløya 10-2
Tilskuere: 285
1-0 Guro Knutsen (7)
1-1 Selvmål (Guro Knutsen) (24)
2-1 Siri Nordby (26)
3-1 Kristine Rand Edner (27)
4-1 Christiane Meløy Christensen (41)
5-1 Linda Stadsøy (44)
6-1 Christiane Meløy Christensen (50)
7-1 Linda Stadsøy (52)
8-1 Guro Knutsen (70)
9-1 Christiane Meløy Christensen (71)
9-2 Kristy Moore (78)
10-2 Beate Myrvold (83)
Dommer: Marte Sørø, Malmefjorden

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen (55. Julie Dønnestad), Siri Nordby, Mone Gjesteby – Karin Bredland, Kristine Rand Edner (75. Lene Mykjåland), Marie Knutsen – Guro Knutsen, Linda Stadsøy (65. Beate Myrvold), Christiane Meløy Christensen

Fløya: Cecilie Gjennestad Janitz – Silje Peltoperä Moen, Ann Helen Brekke, Ingrid Mellem Mortensen, Michelle Bolton (46. Tone Løkås) – Eline Johansen (76. Kine Elisabeth Haugland Nordheim), Anneli Giske, Stine Frantzen – Sofie Grimstad Pedersen, June Tårnes (66. ), Kristy Moore

 

 

Toppserien, 6. runde

Lørdag 10. juni

Trondheims-Ørn – Røa 1-1
Lade 5
Tilskuere: 263
1-0 Kristin Lie (26)
1-1 Marit Fiane Christensen (65)
Dommer: Bente Ovedie Skogvang, Elverum

Trondheims-Ørn: Ingrid Hjelmseth – Marianne Paulsen, Lene Tronseth, Gunhild Bentzen Følstad, Ann Iren Mørkved – Trine Nordgård (85. Nina Rimmer Stiles), Linn Nyrønning, Unni Lehn – Kristin Lie, Solfrid Andersen (75. Kristin Reim), Gunilla Forseth (66. Inger Ane Hole)

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Karin Bredland, Kristine Rand Edner, Marie Knutsen – Guro Knutsen, Linda Stadsøy (71. Lene Mykjåland), Christiane Meløy Christensen (82. Beate Myrvold)

 

 

Cupen, 2. runde

Tirsdag 13. juni

Røa– Horten 19-0

Dommer: Monica Larsen, Bækkelaget

Mål: Kristine Rand Edner (4), Marit Fiane Christensen (3), Linn Meløy Christensen (3), Linda Stadsøy (3), Beate Myrvold (2), Siri Nordby (2), Marie Knutsen, selvmål.

Røa: Ane Eriksen Sigernes – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Julie Dønnestad (Mone Gjesteby) – Karin Bredland, Kristine Rand Edner, Marie Knutsen – Guro Knutsen, Linda Stadsøy, Linn Meløy Christensen

Christiane Meløy Christensen og Marte Keiseraas ble byttet inn i løpet av kampen.

 

 

Toppserien, 7. runde

Lørdag 17. juni

Røa – Klepp 11-4
Tilskuere: 137
1-0 Christiane Meløy Christensen (15)
2-0 Christiane Meløy Christensen (21)
2-1 Gry Tofte Ims (38)
3-1 Marie Knutsen (51)
4-1 Marit Fiane Christensen (57)
5-1 Guro Knutsen (62)
6-1 Lene Mykjåland (63)
7-1 Guro Knutsen (70)
8-1 Kristine Rand Edner (74)
9-1 Guro Knutsen (81)
9-2 Gry Tofte Ims (82)
10-2 Guro Knutsen (84)
11-2 Marie Knutsen (88)
11-3 Hege Hansen (91)
11-4 Gry Tofte Ims (93)
Dommer: Bente Ovedie Skogvang, Elverum
Gult kort: Silje Thorsen (20)

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Karin Bredland, Kristine Rand Edner (79. Linn Meløy Christensen), Marie Knutsen – Guro Knutsen, Linda Stadsøy (60. Lene Mykjåland), Christiane Meløy Christensen (67. Beate Myrvold)

Klepp: Lill Yvonne Karlsrud – Astrid Grøttå Ree, Kine Bjerk, Silje Thorsen, Aina Danielsen (73. Bjørg Bjarnadottir) – Monica Torland , Maren Hinnaland (63. Hanne Øritsland), Gry Tofte Ims – Line Krogedal Smørsgård, Hege Hansen, Tonnie Stensland (40. Signe Marie Abelsnes)

 

 

Toppserien, 8. runde

Søndag 25. juni

Sandviken – Røa 1-6
Stemmemyren idrettsplass
Tilskuere: 121
0-1 Linda Stadsøy (10)
0-2 Kristine Rand Edner (12)
0-3 Kristine Rand Edner (18)
0-4 Marie Knutsen (56)
0-5 Marie Knutsen (63)
1-5 Trude Amundsen (65)
1-6 Lene Mykjåland (70)
Gult kort: Mona Kaland (55)
Dommer: Marte Sørø, Malmefjorden

Sandviken: Mona Kaland – Maria Elena Kvalen, Lene Haaskjold Carlsen, June Hammersland – Ingvild Kirkeø Elde (86. Linn-Karine Aarseth), Torill Fjellestad, Aimee Edris, Hege Kathrine Skjelbred (66. Monica Næs) – Trude Amundsen, Hilke Nygård Larsen (66. Karen Endresen)

Røa Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen , Siri Nordby (65. Julie Dønnestad), Mone Gjesteby – Karin Bredland, Kristine Rand Edner, Marie Knutsen – Guro Knutsen, Linda Stadsøy (84. Linn Meløy Christensen), Christiane Meløy Christensen (60. Lene Mykjåland)

Dette var Lene Mykjålands første mål for Røa.

 

 

Toppserien, 9. runde

Lørdag 1. juli

Røa – Team Strømmen 2-2
Tilskuere: 183
1-0 Karin Bredland (10)
2-0 Marit Fiane Christensen (22)
2-1 Elene Moseby (49)
2-2 Elene Moseby (79)
Gult kort: Monica Knudsen (60 )
Dommer: Jenny Palmquist, Sverige

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Karin Bredland, Kristine Rand Edner, Marie Knutsen – Guro Knutsen, Linda Stadsøy (73. Lene Mykjåland), Christiane Meløy Christensen (88. Linn Meløy Christensen)

Team Strømmen: Ingrid Bruserud – Lena Kristin Ingelsrudøya, Hilde Hansen, Maritha Kaufmann, Hege Glesåsen Storløkken – Lene Glesåsen Storløkken, Hege Riise, Connie Renate Johansson (82. Anita Jensen) – Juliane Olstad (30. Monica Knudsen), Marit Sandvei (64. Anita Lindgren), Elene Moseby Torre

 

 

Cupen, 3. runde

Lørdag 6. mai

Bamble – Røa 0-7
0-1 Siri Norddby (16)
0-2 Kristine Rand Edner (36)
0-3 Christiane Meløy Christensen (32)
0-4 Karin Bredland (56)
0-5 Beate Myrvold (57)
0-6 Marit Fiane Christensen (71)
0-7 Beate Myrvold (73)
Gult kort: Karoline Cesilie Mørk Halvorsen
Dommer: Ole Kristian Simmerlund, Herkules

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby (73. Marte Keiseraas), Mone Gjesteby – Karin Bredland, Kristine Rand Edner (60. Linn Meløy Christensen), Julie Dønnestad – Beate Myrvold, Lene Mykjåland, Christiane Meløy Christensen (66. Marthe Braavold Johansen)

 

 

Toppserien, 10. runde

Lørdag 12. august

Amazon Grimstad – Røa 2-3
Levermyr stadion
Tilskuere: 233
1-0 Stine Sannæss (6)
1-1 Kristine Rand Edner (8)
1-2 Kristine Rand Edner (33)
2-2 Karianne Heggem (41)
2-3 Marit Fiane Christensen (82)
Gult kort: Stine Sannæss (50)
Dommer: Monica Larsen, Bækkelaget

Amazon Grimstad: Karoline Sævareid – Ellen Wiersholm, Dagny Knutson, Una Obiose Kriston Nwajei, Siv Anita Gundersen – Marit Sørvig, Renate Vetnes, Stine Sannæss, Margun Haugenes – Karianne Heggem, Ann Marlen Strømme, Anette Bjelland

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Karin Bredland, Kristine Rand Edner, Marie Knutsen – Guro Knutsen, Lene Mykjåland, (82. Christiane Meløy Christensen), Beate Myrvold (60. Linda Stadsøy)

 

 

Toppserien, 11. runde

Lørdag 19. august

Røa – Liungen 5-0
Tilskuere: 130
1-0 Kristine Rand Edner (10)
2-0 Linda Stadsøy (46)
3-0 Lene Mykjåland (48)
4-0 Marit Fiane Christensen (52)
5-0 Guro Knutsen (75)
Dommer: Bente Skogvang, Elverum Fotball
Gult kort: Anja Ormåsen (29 )

Røa: Silje Vesterbekkmo – Julie Dønnestad, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Karin Bredland, Kristine Rand Edner (51. Marthe Braavold Johansen), Marie Knutsen – Guro Knutsen (75. Hedda Strand Gardsjord), Linda Stadsøy (65. Christiane Meløy Christensen), Lene Mykjåland

Liungen: Helene Hornstuen Mathiesen – Elisabeth Aarøe, Merete Løvseth, Marita Kristiansen , Kristin Lundanes Jonvik – Guro Sandnæs (62. Maja Maria Staubo Nordahl), Anja Ormåsen, Lene Ask Johannessen (79. Marthe Dragseth) – Miriam Nilsen Mumtaz, Rikke Raknes Flåten, Marit S. Bergan (88. Anneli Bagne Ingebo)

 

 

Cupen, kvartfinale

Onsdag 30. august

Røa – Kolbotn 4-1
Tilskuere: ca. 300
1-0 Linda Stadsøy (11)
2-0 Guro Knutsen (45)
2-1 Ingrid Wang Andersen (56)
3-1 Lene Mykjåland (78)
4-1 Guro Knutsen (90)
Gult kort: Trine Rønning (87)
Dommer: Hege Lanes Steinlund, Furuflaten

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Marthe Braavold Johansen, Kristine Rand Edner, Marie Knutsen – Guro Knutsen (90. Hedda Strand Gardsjord), Linda Stadsøy (74. Christiane Meløy Christensen), Lene Mykjåland (90. Beate Myrvold)

 

 

Toppserien, 12. runde

Lørdag 2. september

Kolbotn – Røa 1-3
Sofiemyr
Tilskuere: 376
0-1 Kristine Rand Edner (18)
0-2 Selvmål (31)
0-3 Kristine Rand Edner (36)
1-3 Nora Holstad Berge (63)
Dommer: Maria C. B. Pereira, Skeid

Kolbotn: Lise Beate Bye – Cecilie Berg-Hansen, Nora Holstad Berge , Ane Stangeland, Camilla Hammerø Huse (85. Silje Kopke Da Fonseca) – Ingrid Wang Andersen, Ingvild Stensland (69. Kristine Lindblom), Trine Rønning (69. Mari Romstad Stavne), Solveig Gulbrandsen – Ingvild Landvik Isaksen, Tonje Hansen

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen , Siri Nordby, Mone Gjesteby – Marthe Braavold Johansen (46. Karin Bredland), Kristine Rand Edner, Marie Knutsen – Guro Knutsen, Linda Stadsøy (82. Hedda Strand Gardsjord), Lene Mykjåland

 

 

Toppserien, 13. runde

Lørdag 9. september

Røa – Arna-Bjørnar 3-0
Tilskuere: 330
1-0 Lene Mykjåland (16)
2-0 Kristine Rand Edner (18)
3-0 Kristine Rand Edner (79)
Gult kort: Ingrid Camilla Fosse Sæthre (57), Linda Stadsøy (60, sen takling)
Dommer: Ann Wenche Kleven, Ellingsrud IL

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Karin Bredland, Kristine Rand Edner (90. Linn Meløy Christensen), Marie Knutsen – Guro Knutsen (85. Hedda Strand Gardsjord) Linda Stadsøy (81. Christiane Meløy Christensen), Lene Mykjåland

Arna – Bjørnar: Erika Espeseth Skarbø – Ida Johanne Andersen Ve (46. Veronica Thunestveit Aasgård), Maren Mjelde, Caroline Walde (78. Cathrine Våge Stoknes), Siv Elisabeth Skard – Stine Andreassen, Anne Bugge-Paulsen, Randi Skår, Madeleine Giske – Elise Hove Thorsnes, Ingrid Camilla Fosse Sæthre

 

 

Toppserien, 14. runde

Lørdag 16. oktober

Fløya – Røa 0-2
Fløyabanen
Tilskuere: 120
0-1 Hedda Strand Gardsjord (15)
0-2 Lene Mykjåland (21)
Dommer: Bente Ovedie Skogvang, Elverum

Fløya: Jasmin Schnyder – Kine Elisabeth Haugland Nordheim, Ingrid Mellem Mortensen, Ann Helen Brekke (45. Arna Heimlund) – Silje Peltoperä Moen, Anneli Giske, Sofie Grimstad Pedersen, Rita Rydningen Bjerkås – Tone Løkås (83. Stine Gundersen), June Tårnes (46. Michelle Bolton), Kristy Moore

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Mone Gjesteby – Karin Bredland, Hedda Strand Gardsjord (83. Linn Meløy Christensen), Kristine Rand Edner – Linda Stadsøy, Christiane Meløy Christensen (90. Julie Dønnestad), Lene Mykjåland

 

 

Cupen, semifinale

Lørdag 30. september

Trondheims-Ørn – Røa 0-1
Lade 5
Tilskuere: 447
0-1 Lene Mykjåland (63)
Dommer: Vibeke Karlsen, Grei

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Mone Gjesteby – Karin Bredland, Kristine Rand Edner, Marie Knutsen – Guro Knutsen (90. Hedda Strand Gardsjord), Linda Stadsøy (70. Christiane Meløy Christensen), Lene Mykjåland

 

 

Toppserien, 15. runde

Lørdag 7. oktober

Røa – Trondheims-Ørn 0-1
Tilskuere: 580
0-1 Kristin Lie (71)
Dommer: Vibeké Larsen, Tromsø

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Karin Bredland, Kristine Rand Edner, Marie Knutsen – Guro Knutsen (83. Siren Heggheim Nilsen), Linda Stadsøy (73. Hedda Strand Gardsjord), Lene Mykjåland

Trondheims-Ørn: Ingrid Hjelmseth – Marianne Paulsen, Lene Tronseth, Gunhild Bentzen Følstad, Ann Iren Mørkved – Trine Nordgård, Linn Nyrønning, Unni Lehn – Gunilla Forseth (85. Inger Ane Hole), Solfrid Andersen (87. Nina Rimmer Stiles), Kristin Lie (81. Marita Eide)

 

 

Toppserien, 16. runde

Lørdag 14. oktober

Klepp – Røa 1-3
Klepp stadion
Tilskuere: 128
1-0 Gry Tofte Ims (27)
1-1 Linda Stadsøy (78)
1-2 Kristine Rand Edner (85)
1-3 Linda Stadsøy (93)
Dommer: Vibeke Karlsen, Grei
Gult kort: Silje Thorsen (64)

Klepp: Lill Yvonne Karlsrud – Marie Bakke, Kine Bjerk, Camilla Kvinen, Aina Danielsen – Astrid Grøttå Ree – Gry Tofte Ims – Silje Thorsen (72. Monica Torland) – Hege Hansen (75. Tonnie Stensland), Bjørg Bjarnadottir, Line Krogedal Smørsgård

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Siri Nordby, Julie Dønnestad, Mone Gjesteby – Karin Bredland, Kristine Rand Edner, Marie Knutsen – Guro Knutsen (80. Marthe Braavold Johansen), Hedda Strand Gardsjord (54. Linda Stadsøy), Lene Mykjåland

 

 

Toppserien, 17. runde

Lørdag 21. oktober

Røa – Sandviken 6-0
Tilskuere: 230
1-0 Lene Mykjåland (9)
2-0 Guro Knutsen (15)
3-0 Marie Knutsen (56)
4-0 Guro Knutsen (66)
5-0 Lene Mykjåland (75)
6-0 Kristine Rand Edner (78)
Dommer: Ann Wenche Kleven, Ellingsrud IL

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Julie Dønnestad (70. Chrtistiane Meløy Christensen), Siri Nordby, Mone Gjesteby – Karin Bredland, Kristine Rand Edner (85. Marthe Braavold Johansen), Marie Knutsen – Guro Knutsen, Linda Stadsøy (46. Hedda Strand Gardsjord), Lene Mykjåland

Sandviken: Mona Kaland – June Hammersland, Lene Haaskjold Carlsen, Torill Fjellestad, Maria Elena Kvalen – Trude Amundsen, Solfrid Breistein (55. Monica Næs), Aimee Edris, Solveig Midttun, Ingvild Kirkebø Elde – Hilke Nygård Larsen

 

 

Toppserien, 18. runde

Lørdag 28. oktober

Team Strømmen – Røa 4-1
Strømmen stadion
Tilskuere: 274
1-0 Elene Moseby (30)
1-1 Lene Mykjåland (31)
2-1 Hege Riise (53)
3-1 Elene Moseby (63)
4-1 Juliane Olstad (90)
Dommer: Marte Sørø, Malmefjorden
Gult kort: Silje Vesterbekkmo (64), Monica Knudsen (86)

Team Strømmen: Ingrid Bruserud – Lena Kristin Ingelsrudøya, Hilde Hansen, Maritha Kaufmann, Hege Glesåsen Storløkken – Monica Knudsen, Hege Riise, Lene Glesåsen Storløkken – Nasra Badalla Abdullah, Connie Renate Johansson (46. Juliane Olstad), Elene Moseby

Røa: Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Julie Dønnestad (78. Linda Stadsøy), Siri Nordby, Mone Gjesteby – Karin Bredland (75. Marthe Braavold Johansen), Kristine Rand Edner, Marie Knutsen – Guro Knutsen, Lene Mykjåland, Hedda Strand Gardsjord (55. Christiane Meløy Christensen)

Ifølge rapporter ble Ida Elise Enget byttet inn for Linn Cecilie Burås Larsen etter 46 minutter, men Burås Larsen startet på benken og ble ikke byttet inn.

 

Cupfinale

Lørdag 11. november

Asker – Røa 2-3
Bislett stadion
Tilskuere: 8856
0-1 Lene Mykjåland (1)
0-2 Kristine Rand Edner (13)
0-3 Lene Mykjåland (14)
1-3 Lisa-Marie Woods (21)
2-3 Leni Larsen Kaurin (84)
Dommer: Hege Lanes Steinlund, Furuflaten
Gult kort: Linda Medalen (83)

Asker: Jeanette Stavsholt – Siri Nordeide Grønli, Toril Hetland Akerhaugen, Linda Medalen, Janne Stange – Leni Larsen Kaurin, Lisa-Marie Woods, Ditte Lockenwitz Larsen, Reidun Nilsen (70. Bettina Jevne) –
Ragnhild Gulbrandsen, Melissa Wiik

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Marie Knutsen, Karin Bredland, Kristine Edner – Guro Knutsen (90. Beate Myrvold), Linda Stadsøy (74. Marthe Braavold Johansen), Lene Mykjåland (82. Christiane Meløy Christensen)