Home 2005

2005

Til sammendrag om 2005-sesongen

Samtlige av Røas sesonger i seniorfotball
2012 2011
2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002
2001 2000 1999 1998 1997 1996 1995 1994 1993

Asker kunne ikke møte de økonomiske kravene som ble stilt til å få fornyet toppseriekontrakt, og ble tvangsnedflyttet.

Toppserien

Kolbotn 18 14 3 1 72-15 45
Team Strømmen 18 12 3 3 44-22 39
Fløya 18 10 3 5 49-27 33
Trondheims-Ørn 18 10 3 5 31-17 33
Klepp 18 8 5 5 39-24 29
Røa 18 9 1 8 36-28 28
Asker 18 7 3 8 34-30 24
Sandviken 18 4 3 11 25-58 15
Liungen 18 2 1 15 19-76 7
Kattem 18 1 1 16 20-72 4

 

Røas kamper i 2005

 

Toppserien, 1. runde

16. april

Sandviken – Røa 0-2 (0-1)
Krohnsminde
Tilskuere: 214
0-1 Karin Bredland (26)
0-2 Kaja Ruud Solem (75)
Gult kort: Solveig Midttun, Sandviken
Dommer: Ann Helen Østevold, Loddefjord

Sandviken: Mona Kaland – Solveig Midttun, Lene Haaskjold Carlsen, Torill Fjellestad, June Hammersland, Linda Karlsen Madsen, Solfrid Breistein (87. Monika Næs), Randi Bjørkestrand, Daniella Hjelmeland (60. Trine Gjelsvik Fossdal) – Madeleine Giske, Aimee Edris (70. Trude Skudal Amundsen)

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Karin Bredland, Julie Dønnestad (46. Kathrine Nydahl), Kaia Ruud Solem, Linda Fostervoll (70. Christiane Meløy Christensen) – Beate Myrvold (88. Linn Meløy Christensen), Linda Stadsøy

Også her.

 

 

Toppserien, 2. runde

23. april

Røa – Kolbotn 1-2 (0-1)
Tilskuere: 480
0-1 Solveig Gulbrandsen (str. 40)
0-2 Trine Rønning (79)
1-2 Siri Nordby (str. 83)
Dommer: Tonje Nordby, Stabæk
Gult kort: Mone Gesteby (83, kommentar til dommer), Siri Nordby (65), Linda Stadsøy (72., sabotasje av spillet), Trine Rønning (85)

Linda Fostervoll, Beate Myrvold, Siri Nordby, Kaia Ruud Solem, Linda Stadsøy,

Røa: Silje Vesterbekkmo  – Elisabeth Wahlin (64. Julie Dønnestad (86. Miriam Mumtaz)), Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Karin Bredland, Kathrine Nydahl (72. Linn Meløy Christensen), Kaia Ruud Solem – Beate Myrvold, Linda Stadsøy, Linda Fostervoll

Kolbotn: Christine Colombo Nilsen – Ingrid Wang Andersen, Anna Maria Eriksson, Ingvild Stensland, Camilla Hammerø Huse – Trine Rønning, Kristine Lindblom, Solveig Gulbrandsen – Tonje Hansen (82. Ingrid Schjelderup), Lene Espedal, Isabell Herlovsen (70. Kristin Blystad Bjerke)

 

 

Toppserien, 4. runde

14. mai

Røa – Kattem 7-1 (2-1)
Tilskuere: 340
1-0 Linda Fostervoll (20)
2-0 Linda Stadsøy (41)
2-1 Ida Slettahjell (45)
3-1 Beate Myrvold (63)
4-1 Linda Fostervoll (79)
5-1 Elisabeth Wahlin (pen. 82)
6-1 Karin Bredland (85)
7-1 Siri Nordby (90)
Gule kort: Ingvild Johansen (82 ), Lene Langås (88 )

Røa: Silje Vesterbekkmo  – Elisabeth Wahlin, Julie Dønnestad, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Linn Meløy Christensen (44. Beate Myrvold), Kaia Ruud Solem, Karin Bredland (86. Anniken Sand) – Linda Stadsøy (69. Christiane Meløy Christensen), Marit Fiane Christensen, Linda Fostervoll

Kattem Ingvild Johansen  – Tina Fredagsvik Jørgensen (71. Helle Bredeli), Anne Berit Sesseng, Anna Knudsen, Lise Meistad (78. Mari Klokk Leite) – Guro Knutsen, Ida Slettahjell, Marie Knutsen  – Gunilla Forseth, Kristine Misund, Oda Høilo Svingen (76. Lene Langås)

 

 

Toppserien, 3. runde

16. mai (utsatt fra 30. april)

Asker – Røa 0-1 (0-1)
Føyka
Tilskuere: 205
0-1 Marit Fiane Christensen (20)
Gule kort: Kaia Ruud Solem (31), Lise Klaveness (36)
Dommer: Bente Ovedie Skogvang, BUL IL.

Asker: Bente Nordby – Siri Merete Nordeide Grønli (86. Janne Stange), Toril Hetland Akerhaugen, Elle-Marja Heatta, Bente Kvitland – Lise Klaveness, Dorte Dalum Jensen, Kristin Stundal (81. Leni Larsen Kaurin), Kjersti Thun – Reidun Helene Nilsen (69. Hanne Ruud Reksten), Lindy Melissa Løvbræk Wiik

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby. Mone Gjesteby – Julie Dønnestad (72. Kathrine Nydahl), Kaia Ruud Solem, Karin Bredland – Beate Myrvold (82. Siren Heggheim Nilsen), Linda Stadsøy (59. Linn Meløy Christensen), Linda Fostervoll

 

 

Toppserien, 5. runde

21. mai

Klepp – Røa 2-0 (2-0)
Klepp stadion
Tilskuere: 270
1-0 Maureen Mmadu (9)
2-0 Maureen Mmadu (43)
Gult kort: Linda Fostervoll (24), Anne Tønnesen (84)

Ingeborg Hovland – Camilla Johnsen, Faith Ikidi, Kristin Bjerk, Kine Bjerk (90. Olga Stangeland) – Elin Sola, Anne Tønnessen, Ane Stangeland, Magrethe Tjensvoll (58. Gry Tofte Ims) – Dagny Mellgren , Maureen Nkeiruka Mmadu (80. Monica Torland)

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Kathrine Nydahl (51. Solveig Sanderud Haaland), Kaia Ruud Solem, Karin Bredland – Beate Myrvold , Linda Stadsøy (71. Hedda Strand Gardsjord), Linda Fostervoll (86. Siren Heggheim Nilsen)

 

Toppserien, 6. runde

25. juni

Røa – Liungen 3-0
1-0 Beate Myrvold (36)
2-0 Linda Fostervoll (54)
3-0 Karin Bredland (77)

Røa: Silje Vesterbekkmo  – Julie Dønnestad (45. Linda Fostervoll), Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Elisabeth Wahlin, Solveig Sanderud Haaland, Kaia Ruud Solem, Beate Myrvold (78. Kathrine Nydahl) – Karin Bredland, Anniken Sand (62. Christiane Meløy Christensen)

Liungen: Lill Yvonne Karlsrud – Hanne Teigstad, Merete Løvseth, Monica Løvseth, Åshild Kaldahl Torrud – Siri Mikalsen (60. Anna Bettina Langlo Jevne), Hege Pernille Thon, Silje Elise Evensen, Guro Sandnæs (85. Elisabeth Aarøe) – Anne Hagen, Ingunn Bente Sørum

 

 

Cupen, 2. runde

27. juni

Manglerud Star – Røa 0-2
0-1 Karin Bredland (59)
0-2 Christiane Meløy Christensen (78)

Røa; Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Solveig Haaland, Kaia Ruud Solem, Karin Bredland – Anniken Sand (46. Hedda Strand Gardsjord), Linda Stadsøy (68. Christiane Meløy Christensen), Linda Fostervoll (75. Siren Heggheim Nilsen)

 

 

Toppserien, 7. runde

16. april

Team Strømmen Røa 1-1
Rolvsrud kunstgress
Tilskuere: 253
1-0 Lene Glesåsen Storløkken (2)
1-1 Siri Nordby (48., straffe)
Gule kort: Linda Stadsøy (55 ), Ingrid Bruserud (72 ), Lena Kristin Ingelsrudøya (78 ), Karin Bredland (79 ), Linn Skaalerud (85 )

Ingrid Bruserud – Lena Kristin Ingelsrudøya, Hilde Hansen, Marita Kaufmann, Hege Glesåsen Storløkken – Nasra Badalla Abdullah (82. Linn Skaalerud), Hege Riise, Monica Knudsen, Lene Glesåsen Storløkken  – Connie Renate Johansson  (46. Stine Marie Berger), Juliane Olstad (90. Ane Oland)

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Solveig Sanderud Haaland (67. Kathrine Nydahl), Kaia Ruud Solem, Beate Myrvold (84. Christiane Meløy Christensen) – Karin Bredland, Linda Fostervoll, Anniken Sand (46. Linda Stadsøy)

 

 

Toppserien, 8. runde

9. juli

Røa – Fløya 2-0
Ullern Kunstgress
Tilsukere: 112
1-0 Siri Nordby (21)
2-0 Hedda Strand Gardsjord (60)

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Solveig Sanderud Haaland (88. Anniken Sand), Kaia Ruud Solem, Karin Bredland – Beate Myrvold (45. Hedda Strand Gardsjord), Linda Fostervoll (73. Monica Henriksen), Linda Stadsøy

Fløya: Astrid Hitland Johannessen – Runa Vikestad, Camilla Karlstrøm, Ingrid Mellem Mortensen, Veronica Stefanussen – Arna Heimlund (86. Michelle Bolton), Anneli Giske, Katrine Søndergaard Pedersen – Stine Frantzen, Tone Heimlund (49. Sofie Grimstad Pedersen), Kristy Moore (76. Stine Thunshelle)

 

 

Cupen, 3. runde

30. juli

Larvik – Røa 1-2 (e.e.o.)
0-1 Linda Stadsøy (52)
1-1 Larvik
1-2 Siri Nordby (112., straffe)
Gult kort: Hedda Strand Gardsjord (38., holding), Kaia Ruud Solem (73. Holding)

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Siren Heggem Nilsen (68. Marit Fiane Christensen), Siri Nordby, Mone Gjesteby – Hedda Strand Gardsjord (106. Julie Dønnestad), Kaia Ruud Solem, Karin Bredland – Beate Myrvold, Monica Henriksen (57. Linda Fostervoll), Linda Stadsøy

 

 

Toppserien, 9. runde

6. august

Trondheims-Ørn – Røa 1-0 (1-0)
Rosenborgbanen
Tilskuere: 147
1-0 Gunhild Følstad (45)
Dommer: Ann Wenche Kleven, Ellingsrud IL

Trondheims-Ørn: Ingrid Hjelmseth – Marianne Paulsen, Gunhild Bentzen Følstad, Lene Tronseth, Ann Iren Mørkved – Trine Nordgård, Heidi Pedersen, Unni Lehn, Inger Ane Hole (75. Siv Elisabeth Skard) – Solfrid Andersen (89. Kristin Lie),  Linn Nyrønning

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Solveig Sanderud Haaland, Kaia Ruud Solem (53. Julie Dønnestad, (86. Siren Heggheim Nilsen)), Karin Bredland – Hedda Strand Gardsjord (65. Christiane Meløy Christensen), Linda Stadsøy, Beate Myrvold

 

 

UEFA Women’s Cup

Kvalifiseringsrunde

9. august

Røa – Valur 1-4
0-1 Valur
0-2 Valur
0-3 Valur
1-3 Linda Stadsøy (87)
1-4 Valur
Gult kort: Marit Fiane Christensen (21)
Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby (81. Julie Dønnestad) – Solveig Sanderud Haaland (78. Anniken Sand), Kaia Ruud Solem (46. Marthe Braavold Johansen), Karin Bredland – Linda Fostervoll, Linda Stadsøy, Beate Myrvold (68. Christiane Meløy Christensen)

Solveig Haaland ble hardt skadet i det 78. minutt, og var ute for resten av sesongen.

 

 

UEFA Women’s Cup

Kvalifiseringsrunde

11. august

Røa – Pärnu 9-1
1-0 Linda Fostervoll (8)
2-0 Linda Stadsøy (38)
3-0 Karin Bredland (42)
3-1 Pärnu
4-1 Linda Stadsøy (70)
5-1 Karin Bredland (71)
6-1 Linda Stadsøy (75)
7-1 Karin Bredland (76)
8-1 Karin Bredland (84)
9-1 Karin Bredland (88)
Gult kort: Linda Stadsøy (64)

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen (62. Siren Heggehim Nilsen), Siri Nordby, Mone Gjesteby (81. Julie Dønnestad) – Linn Meløy Christensen, Kaia Ruud Solem, Karin Bredland – Linda Fostervoll, Linda Stadsøy, Beate Myrvold (73. Christiane Meløy Christensen)

 

UEFA Women’s Cup

Kvalifiseringsrunde

11. august

FC United – Røa 2-3
1-0 FC United (3)
1-1 Silje Vesterbekkmo (43, straffe)
2-1 FC United (55)
2-2 Siri Nordby (88, straffe)
2-3 Marthe Braavold Johansen (94)
Gult kort: Silje Vesterbekkmo (3)

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Katrhine Nydahl (57. Marthe Braavold Johansen), Kaia Ruud Solem, Karin Bredland – Linda Fostervoll, Linda Stadsøy (89. Anniken Sand), Siren Heggheim Nilsen (57. Christiane Meløy Christensen)

 

 

Toppserien, 11. runde

20. august

Kolbotn – Røa 4-1
Tilskuere: 423
1-0 Ingvild Stensland (38)
2-0 Trine Rønning (46)
3-0 Isabell Herlovsen (58)
3-1 Marthe Braavold Johansen (82)
4-1 Ingrid Schjelderup (90)
Gult kort: Lene Espedal (85)
Dommer: Tonje Øvergaard Nordby, Stabæk

Kolbotn: Christine Colombo Nilsen – Silje Hovland Kopke Da Fonseca, Ingvild Stensland, Anna Maria Eriksson, Camilla Hammerø Huse – Solveig Gulbrandsen, Kristine Lindblom (74. Tone Eriksen), Trine Rønning – Tonje Hansen (74. Ingrid Schjelderup) – Lene Espedal, Isabell Herlovsen

Røa Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin (70. Julie Esther Dønnestad), Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Linn Meløy Christensen (62. Marthe Braavold Johansen), Kaia Ruud Solem, Karin Bredland – Linda Fostervoll, Linda Stadsøy, Christiane Meløy Christensen (62. Beate Myrvold)

 

 

Cupen, kvartfinale

23. august

Røa- Trondheims-Ørn 1-0 (e.e.o.)
1-0 Siri Nordby (97)
Gult kort: Ann Iren Mørkved (87)
Dommer: Vibeké Larsen, Tromsø

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Kaia Ruud Solem (114. Kathrine Nydahl), Karin Bredland, Marthe Braavold Johansen – Linda Fostervoll (111. Julie Esther Dønnestad), Linda Stadsøy, Siren Heggheim Nilsen (71. Beate Myrvold)

 

 

Toppserien, 10. runde

31. august

Røa – Sandviken 3-0 (0-0)
Tilskuere: 215
1-0 Karin Bredland (52)
2-0 Siri Nordby (58)
3-0 Siri Nordby (72)
Dommer: Evelyn Olsen, Kolstad

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Mone Gjesteby – Kaia Ruud Solem, Karin Bredland, Marthe Braavold Johansen (69. Julie Esther Dønnestad) – Linda Fostervoll (79. Anniken Sand), Linda Stadsøy, Siren Heggheim Nilsen (37. Beate Myrvold)

Sandviken: Mona Kaland – Linda Karlsen Madsen, Randi Bjørkestrand, Lene Haaskjold Carlsen, Solveig Midttun – Miriam Kleppa (61. Linda Smedegård), Cathrine Gangstø, Torill Fjellestad, Trude Johannessen – Aimee Edris, Madeleine Giske

Utsatt på grunn av UEFA-cupspill for Røa

 

Toppserien, 12. runde

3. september

Røa – Asker 0-3 (0-3)
Tilskuere: 371
0-1 Dorte Dalum Jensen (11)
0-2 Dorte Dalum Jensen (27)
0-3 Kjersti Thun (29)
Gult kort: Reidun Nilsen (75)
Dommer: Ann-Helene Rosenberg Østervold, Loddefjord

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby (69. Kathrine Nydahl), Mone Gjesteby – Kaia Ruud Solem (80. Christiane Meløy Christensen), Karin Bredland, Julie Dønnestad – Linda Fostervoll (60. Marthe Braavold Johanse), Linda Stadsøy, Beate Myrvold

Asker: Bente Nordby – Janne Stange, Toril Hetland Akerhaugen, Bente Kvitland, Line Nordeide Grønli – Ditte Lockenwitz Larsen (85. Ann Mariell Storvold), Kristin Stundal  – Leni Larsen Kaurin, Lindy Melissa Løvbræk Wiik (82. Hanne Ruud Reksten), Dorte Dalum Jensen – Kjersti Thun (73. Reidun Nilsen)

 

Toppserien, 13. runde

10. september

Kattem – Røa 4-3 (0-1)
Leinstrand Gras
Tilskuere: 107
0-1 Linda Stadsøy (12)
1-1 Kristine Misund (57)
2-1 Gunilla Forseth (60)
2-2 Kaia Ruud Solem (76)
2-3 Siren Heggheim Nilsen (83)
3-3 Guro Knutsen (87)
4-3 Lise Meistad (89)
Dommer: Vibeké Larsen, Tromsø IL

Kattem: Eldbjørg Straume – Oda Høilo Svingen (53. Anna Knudsen), Anne Berit Sesseng, Ida Slettahjell, Katrin Svebakken – Guro Knutsen, Kristine Misund, Marie Knutsen, Lene Langås – Gunilla Forseth, Lise Meistad

Røa Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Marthe Braavold Johansen, Karin Bredland, Kaia Ruud Solem – Julie Dønnestad (63. Linda Fostervoll), Linda Stadsøy (67. Siren Heggeheim Nilsen), Beate Myrvold (79. Anniken Sand)

 

 

Toppserien, 14. runde

17. september

Røa – Klepp 2-1 (1-0)
Tilskuere: 712
1-0 Linda Stadsøy (40)
1-1 Siv Elin Byberg (63)
2-1 Linda Stadsøy (93)
Dommer: Hege Lanes Steinlund, Furuflaten
Gule kort: Ane Stangeland (?), Silje Vesterbekkmo (81 )

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen (61. Siren Heggheim Nilsen), Siri Nordby, Julie Dønnestad – Marthe Braavold Johansen, Karin Bredland, Kaia Ruud Solem (45. Kristine Rand Edner) – Linda Fostervoll, Linda Stadsøy, Anniken Sand (55. Beate Myrvold)

Klepp: Ingeborg Hovland – Camilla Johnsen, Kristin Bjerk, Faith Ikidi, Sigfrid Skobba – Ane Stangeland, Anne Tønnessen, Magrethe Tjensvoll (79. Gry Tofte Ims) – Monica Torland (50. Siv Elin Byberg), Maureen Nkeiruka Mmadu, Dagny Mellgren

 

 

Cupen, semifinale

20. september

Asker – Røa 4-0 (2-0)
Føyka stadion
Tilskuere: 200
1-0 Lindy Melissa Wiik (15)
2-0 Kristin Stundal (39)
3-0 Reidun Nilsen (85)
4-0 selvmål (87)
Gult kort: Lisa Marie Woods (82)
Dommer: Ann Wenche Kleven, Ellingsrud.

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Julie Dønnestad – Marthe Braavold Johansen, Karin Bredland, Kaia Ruud Solem (45. Kristine Rand Edner) – Linda Fostervoll (73. Beate Myrvold), Linda Stadsøy, Anniken Sand (58. Siren Heggheim Nilsen)

 

 

Toppserien, 15. runde

Tirsdag 4. oktober

Liungen – Røa 1-4 (1-1)
Liungbanen
Tilskuere: 120
1-0 Ingunn Sørum (30)
1-1 Siri Nordby (43)
1-2 Siri Nordby (63)
1-3 Siri Nordby (74)
1-4 Christiane M. Christensen (84)
Dommer: Vibeke Karlsen, Grei

Liungen: Lill Yvonne Karlsrud – Hanne Teigstad (80. Marit S. Bergan), Monica Løvseth, Åshild Kaldahl Thorrud, Hege Pernille Thon – Lizzy Likika Muzungu (70. Ane Jakobsen Bjerke), Silje Elise Evensen (46. Merete Løvseth), Kristin Lundanes Jonvik – Guro Sandnæs, Ingunn Bente Sørum, Charlotte Granlund

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Mone Gjesteby – Kaia Ruud Solem, Karin Bredland, Marthe Braavold Johansen (57.Kristine Rand Edner), Linda Fostervoll – Christiane Meløy Christensen (85. Anniken Sand), Siren Heggheim Nilsen (65. Linda Stadsøy)

 

 

Toppserien, 16. runde

Lørdag 8. oktober

Røa – Team Strømmen 2-3 (2-2)
Tilskuere: 217
1-0 Linda Fostervoll (21)
2-0 Linda Fostervoll (24)
2-1 Maritha Kaufmann (27)
2-2 Maritha Kaufmann (41)
2-3 Monica Knudsen (76)
Gult kort: Kaia Ruud Solem (37), Lene Glesåsen Storløkken (41), Rhian Wilkinson (88)

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby  – Linda Stadsøy, Kaia Ruud Solem (86. ), Karin Bredland, Marthe Braavold Johansen (62. Kristine Rand Edner), Linda Fostervoll  – Christiane Meløy Christensen (77. Beate Myrvold)

Team Strømmen: Ingrid Bruserud  – Lena Kristin Ingelsrudøya, Hilde Hansen, Maritha Kaufmann, Hege Glesåsen Storløkken  – Lene Glesåsen Storløkken, Monica Knudsen, Juliane Olstad (71. Linn Skaalerud) – Rhian Wilkinson, Hege Riise, Connie Renate Johansson (85. Ane Strand Nilssen)

Toppserien, 17. runde

15. oktober

Fløya – Røa 4-2 (1-1)
Fløyabanen
Tilskuere: 87
0-1 selvmål (9)
1-1 Tone Heimlund (24)
2-1 Tone Heimlund (47)
3-1 Tone Heimlund (50)
4-1 Veronica Stefanussen (69)
4-2 Anniken Sand (83)
Gult kort:  Anneli Giske (16)
Dommer: Bente Ovedie Skogvang, BUL

Fløya: Merete Johansen – Runa Vikestad, Monica De Paula, Ingrid Mellem Mortensen, Ann Helen Brekke – Veronica Stefanussen, Anneli Giske, Katrine Pedersen, Camilla Karlstrøm (86. Sofie Grimstad Pedersen), Kristy Moore – Tone Heimlund

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Mone Gjesteby (59. Siren Heggheim Nilsen) – Kaia Ruud Solem (52. Kristine Rand Edner), Karin Bredland, Marthe Braavold Johansen – Linda Fostervoll, Linda Stadsøy, Christiane Meløy Christensen (73. Anniken Sand)

 

 

Toppserien, 18. runde

22. oktober

Røa – Trondheims-Ørn 2-1 (1-0)
Tilskuere: 50
1-0 Kristine Rand Edner (10)
2-0 Linda Stadsøy (51)
2-1 Nina Rimmer Stiles (72)
Dommer: Hege Lanes Steinlund, Furuflaten

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Siren Heggheim Nilsen – Karin Bredland, Kristine Rand Edner, Kaia Ruud Solem – Linda Fostervoll (78. Beate Myrvold), Linda Stadsøy (70. Christiane Meløy Christensen), Marthe Braavold Johansen (89. Linn Meløy Christensen)

Trondheims-Ørn: Ingrid Hjelmseth – Gunhild Bentzen Følstad, Marianne Paulsen, Lene Tronseth – Trine Nordgård (46. Nina Rimmer Stiles), Inger Ane Hole, Linn Nyrønning (90. Line Kristin F. Ekker), Unni Lehn, Ann Iren Mørkved – Solfrid Andersen, Heidi Pedersen (67. Siv Elisabeth Skard)