Home 2007

2007

Til sammendrag om 2007-sesongen

Samtlige av Røas sesonger i seniorfotball
2012 2011
2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002
2001 2000 1999 1998 1997 1996 1995 1994 1993

 

Toppserien

Røa 22 17 2 3 63-24 39 53
Kolbotn 22 16 2 4 71-18 53 50
Asker 22 15 5 2 68-18 50 50
Arna-Bjørnar 22 12 4 6 47-34 13 40
Team Strømmen 22 10 6 6 37-29 8 36
Trondheims-Ørn 22 9 3 10 38-38 0 30
Klepp 22 8 4 10 35-30 5 28
Amazon Grimstad 22 7 5 10 29-46 -17 26
Fløya 22 7 4 11 36-52 -16 25
Kattem 22 5 4 13 24-55 -31 19
Sandviken 22 2 3 17 16-76 -60 9
Grand Bodø 22 2 2 18 19- 63 -44 8

 

Røas kamper i 2007

Toppserien, 1. runde

Lørdag 21. april

Grand Bodø – Røa 0-3 (0-1)
Aspmyra stadion
Tilskuere: 160
0-1 Lene Mykjåland (12)
0-2 Lene Mykjåland (90)
0-3 Marie Knutsen (90)
Gult kort: Line Danielsen (58)
Røas beste: Lene Mykjåland

Grand Bodø: Silje Vesterbekkmo  – Trine Gjelsvik Fossdal, Cecilie Rabben, Madeleine Holmvik, Trine Kjærstad Rosseland – Linda Jakobsen Berstad, Line Danielsen, Susann Barstrand – Anita Jensen (84. Anniken Jakobsen), Lizzy Likika Muzungu, Hilde Ånneland (65. Martine Westvik)

Røa: Caroline Knutsen – Elisabeth Wahlin, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Mone Gjesteby – Marie Knutsen, Karin Bredland, Guro Knutsen – (80. Beate Myrvold) – Hedda Strand Gardsjord (58. Kaia Ruud Solem), Christiane Meløy Christensen (71. Marthe Braavold Johansen), Lene Mykjåland
Dette var Silje Vesterbekkoms første offisielle kamp etter at hun sluttet i Røa

 

 

Toppserien, 2. runde

Lørdag 28. april

Røa – Asker 0-0
Tilskuere: 545
Dommer: Marte Sørø, Malmefjorden
Røas beste: Caroline Knutsen
Røa: Caroline Knutsen – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Marie Knutsen, Karin Bredland, Guro Knutsen (84. Kaia Ruud Solem) – Hedda Strand Gardsjord (63. Anna Bettina Langlo Jevne), Christiane Meløy Christensen (91. Beate Myrvold), Lene Mykjåland

Asker: Ingrid Hjelmseth, Siri Merete Nordeide Grønli, Mia Bak Pedersen, Janne Stange, Toril Hetland Akerhaugen – Leni Larsen Kaurin (69. Reidun Helene Nilsen), Katrine Pedersen, Lisa Marie Woods – Ragnhild Øren Gulbrandsen, Lindy Melissa Løvbræk Wiik, Marianne Iren Pettersen

 

 

Toppserien, 3. runde

Tirsdag 1. mai

Røa – Sandviken 10-0
Tilskuere: 310
1-0 Beate Myrvold (24)
2-0 Marie Knutsen (25)
3-0 Beate Myrvold (27)
4-0 Beate Myrvold (36)
5-0 Guro Knutsen (40)
6-0 Guro Knutsen (43)
7-0 Lene Mykjåland (67)
8-0 Christiane Meløy Christensen (68)
9-0 Marthe Braavold Johansen (72)
10-0 Lene Mykjåland (85)
Røas beste: Beate Myrvold

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen (46. Julie Dønnestad), Siri Nordby, Kaia Ruud Solem –  Marie Knutsen, Karin Bredland, Guro Knutsen (46. Christiane Meløy Christensen – Beate Myrvold (67. Hedda Strand Gardsjord), Marthe Braavold Johansen, Lene Mykjåland

Sandviken (4-4-2): Mona Kaland  – Maria Elena Kvalen, Lene Haaskjold Carlsen (75. Kine Bøe Risa), Torill Fjellestad (43. Lise Rikstad), June Hammersland – Kine Arnfindsen Solberg (52. Kari Fykse Lie), Ingvild Kirkebø Elde, Solveig Midttun,  Monica Næs  – Trude Amundsen, Sandra Winkel

 

 

Toppserien, 4. runde

Lørdag 5. mai

Arna-Bjørnar – Røa 0-3 (0-1)
Tilskuere: 185
0-1 Christiane Meløy Christensen (1)
0-2 Siri Nordby (79)
0-3 Lene Mykjåland (80)
Dommer: Chriss Bjorøy, Bjarg.
Ingen kort.

Arna-Bjørnar: Anita Berg, Siv Elisabeth Skard, Maren Mjelde, Caroline Walde, Veronica Thunestveit Aasgård – Stine Andreassen, Randi Skår (75. Ida Johanne Andersen Ve), Madeleine Giske – Ingrid Ryland, Elise Hove Thorsnes, Kari Forthun (67. Aimee Edris)

Røa: Caroline Knutsen, Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Marie Knutsen (83. Marthe Braavold Johansen), Karin Bredland, Guro Knutsen (78. Hedda Strand Gardsjord) – Beate Myrvold (67. Kaia Ruud Solem), Christiane Meløy Christensen, Lene Mykjåland

 

 

Toppserien, 5. runde

Lørdag . 12. mai

Røa – Klepp 0-0
Tilskuere: 425
Dommer: Monica Larsen, Bækkelaget.
Ingen kort.
Røas beste: Lene Mykjåland
Røa: Caroline Knutsen – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Marie Knutsen, Karin Bredland, Guro Knutsen (75. Kaia Ruud Solem) – Christiane Meløy Christensen, Lene Mykjåland, Beate Myrvold (62. Hedda Strand Gardsjord)

Klepp : Lill Yvonne Karlsrud – Astrid Grøttå Ree, Kine Bjerk, Ane Stangeland Horpestad, Aina Danielsen (90. Bjørg Bjarnadottir) – Line Krogedal Smørsgård, Silje Thorsen, Gry Tofte Ims, Monica Torland, Hege Hansen (65. Marie Bakke) – Lene Espedal

 

 

Toppserien, 6. runde

Lørdag 19. mai

Amazon Grimstad – Røa 4-2 (2-0)
Tilskuere: 196
1-0 Karianne Heggem (24)
2-0 Stine Sannæss (27)
2-1 Guro Knutsen (68)
2-2 Elisabeth Wahlin (str. 74)
3-2 Anette Bjelland (77)
4-2 Karianne Heggem (86)
Dommer: Vibeke Karlsen, Grei.
Ingen kort.

Amazon Grimstad: Lisbeth Hausland, Ellen Wiersholm, Dagny Knutson, Una Obiose Kriston Nwajei, Siv Anita Gundersen, Margun Haugenes, Karianne Heggem, Cecilie Bratteland Liane (75. Ann Malen Strømme), Stine Sannæss, Tiina Sofia Salmen, Heidi Annina Åman (75. Anette Bjelland)

Røa: Caroline Knutsen – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Julie Dønnestad (62. Marthe Braavold Johansen), Mone Gjesteby – Marie Knutsen, Karin Bredland, Guro Knutsen – Christiane Meløy Christensen (73. Bettina Jevne), Lene Mykjåland, Beate Myrvold (81. Hedda Strand Gardsjord)

 

 

Cupen, 2. runde

Tirsdag 22. mai

Borgen – Røa 1-4
0-1 Lene Mykjåland (11)
1-1 Ada Finskud (12)
1-2 Lene Mykjåland (24)
1-3 Christiane Meløy Christensen (44)
1-4 Christiane Meløy Christensen (68)

Røa: Marte Kvaale – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Julie Dønnestad, Mone Gjesteby – Kaia Ruud Solem, Karin Bredland (76. Celine Kommandantvold Pettersen), Guro Knutsen – Christiane Meløy Christensen, Lene Mykjåland (61. Bettina Jevne), Beate Myrvold (53. Hedda Strand Gardsjord)

 

Toppserien, 7. runde

Lørdag 26. mai

Røa – Team Strømmen 2-1 (0-1)
0-1 Ida Elise Enget (33)
1-1 Christiane Meløy Christensen (48)
2-1 Christiane Meløy Christensen (70)
Røas beste: Christiane Meløy Christensen

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Marie Knutsen, Karin Bredland, Guro Knutsen (84. Hedda Strand Gardsjord) – Christiane Meløy Christensen, Lene Mykjåland (88. Bettina Jevne), Beate Myrvold (58. Marthe Braavold Johansen)

Team Strømmen (4-5-1): Ingrid Bruserud – Stine Marie Berger, Hilde Hansen, Marita Skammelsrud Lund, Eli Gulbrandsen (59. ) – Ida Elise Enget, Nasra Badalla Abdullah, Maritha Kaufmann, Linn Cecilie Burås Larsen (79. Connie Renate Johanson), Marit Sandvei (79. Juliane Olstad) – Miriam Nilsen Mumtaz

 

 

Toppserien, 8. runde

Søndag 3. juni

Fløya – Røa 1-5 (1-3)
Fløyabanen
Tilskuere: 203
0-1 Marie Knutsen (6)
0-2 Marthe Johansen (18)
0-3 Christiane Christensen (38)
1-3 Eline Johansen (40)
1-4 Marthe Braavold Johansen (75)
1-5 Hedda Strand Gardsjord (90)
Gult kort: Helle Feldt Kræmer (64), Natalia Santis Galvez (74)
Rødt kort: Camilla Karlstrøm (58), Fløya

Fløya (4-3-3): Jasmin Schnyder – Kine Elisabeth Haugland Nordheim, Camilla Karlstrøm, Ingrid Mellem Mortensen, Ann Helen Brekke – Eline Johansen, Anneli Giske, Sofie Grimstad Pedersen – Stine Frantzen, Tone Heimlund, Kristy Moore

Røa: Caroline Knutsen – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Marie Knutsen, Karin Bredland (78. Kaia Ruud Solem), Guro Knutsen  – Christiane Meløy Christensen (83. Hedda Strand Gardsjord), Lene Mykjåland, Marthe Braavold Johansen

 

 

Toppserien, 9. runde

Onsdag 6. juni

Røa – Trondheims-Ørn 6-1 (1-0)
Tilskuere: 135
1-0 Siri Nordby (str. 9)
2-0 Guro Knutsen (50)
3-0 Marit Fiane Christensen (70)
3-1 Heidi Pedersen (87)
4-1 Anna Bettina Langlo Jevne (88)
5-1 Hedda Strand Gardsjord (89)
6-1 Kaia Ruud Solem (90)

Røa: Caroline Knutsen – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Marie Knutsen,  Karin Bredland (83. Kaia Ruud Solem), Marthe Braavold Johansen – Guro Knutsen (76. Hedda Strand Gardsjord), Christiane Meløy Christensen, Lene Mykjåland (43 Bettina Jevne)

Trondheims-Ørn: Lise Beate Bye  – Marianne Paulsen, Gunhild Bentzen Følstad, Camilla Åseng  – Ann Iren Mørkved – Trine Nordgård, Kristin Lie , Unni Lehn  – Marita Eide (71. Lene Sperre), Solfrid Andersen, Gunilla Forseth (59. Heidi Pedersen)

 

Toppserien, 10. runde

Lørdag 9. juni

Kattem – Røa 0-1 (0-1)
Åsheim kunstgress
Tilskuere: 205
0-1 Lene Mykjåland (23)

Kattem: Cathrine Larsen  – Therese Engen, Åshild Kaldahl Torrud, Lise Meistad, Lene Langås – Dina Misund, Kristine Haugen, Randi Karin Lied – Guro Motterud, Karianne Kulø, Annette Hermann

Røa: Caroline Knutsen  – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Marie Knutsen, Karin Bredland, Marthe Braavold Johansen (75. Kaia Ruud Solem) – Guro Knutsen, Lene Mykjåland (70. Hedda Strand Gardsjord), Christiane Meløy Christensen

 

 

Cupen, 3. runde

Tirsdag 12. juni

Larvik – Røa 0-6
Bergeskogen
Tilskuere: 30
0-1 Karin Bredland (2)
0-2 Lene Mykjåland (6)
0-3 Marit Fiane Christensen (10)
0-4 Hedda Strand Gardsjord (13)
0-5 Marthe Braavold Johansen (53)
0-6 Christiane Meløy Christensen (73)
Dommer: Tom Christiansen, Larvik Turn

FK Larvik: Marte Sjønnegård, Marlene Christoffersen, Camilla Eid, Ingrid Christensen, Hildegunn Rotmo, Kathrine Sommerfelt, Anne Haraldsen, Thya Heide, Maria Øvrum, Anita Eftedal, Stine Amundsen.
Benyttet innbytter: Lisbeth L. Ulriksen, Marthe-Lise Jensen

Røa: Røa: Caroline Knutsen – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby (38. Kaia Ruud Solem), Mone Gjesteby – Marie Knutsen (46. Bettina Jevne), Karin Bredland, Marthe Braavold Johansen – Hedda Strand Gardsjord, Lene Mykjåland (70. Beate Myrvold), Christiane Meløy Christensen

 

Toppserien, 11. runde

Søndag 24. juni

Røa – Kolbotn 2-1 (1-1)
Tilskuere: 515
1-0 Marthe Braavold Johansen (11)
1-1 Tonje Hansen (12)
2-1 Siri Nordby (85)
Dommer. Marte Sørø, Malmefjorden
Gult kort: Elisabeth Wahlin (60), Bettina Jevne (64)
Rødt kort: Rebecca Angus (81), Kolbotn.

Røa: Caroline Knutsen – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Marie Knutsen, Karin Bredland, Marthe Braavold Johansen – Guro Knutsen,  Lene Mykjåland (88. Hedda Strand Gardsjord), Bettina Jevne

Kolbotn: Rebecca Louise Angus*  – Cecilie Berg-Hansen, Trine Rønning, Nora Holstad Berge, Camilla Hammerø Huse – Solveig Gulbrandsen, Kristine Lindblom, Isabell Herlovsen (75. Ingvild Isaksen) – Tonje Hansen, Kristin Blystad Bjerke (81. Ingrid Wang Andersen), Ingrid Schjelderup

* Christine Colombo Nielsen hadde kneskade, og Kolbotn fikk avslått sin søknad om å låne keeper. Dermed sto Angus i mål. Angus tok ballen med hendene foran Guro Knutsen, og linjedommeren dømte at hun tok ballen utenfor sekstenmeteren. Det ga rødt kort til Angus, og Ingrid Wang Andersen ble byttet inn for Bjerke for å ta over som keeper.

 

Toppserien, 12. runde

Lørdag 30. juni

Røa – Grand Bodø 2-1 (0-1)
Tilskuere: 125
0-1 Hilde Ånneland (6)
1-1 Lene Mykjåland (65)
2-1 Karin Bredland (77)
Dommer: Ann Helen Østervold, Loddefjord.
Ingen kort.

Røa: Caroline Knutsen – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Marie Knutsen, Karin Bredland, Marthe Braavold Johansen  – Guro Knutsen (77. Beate Myrvold), Lene Mykjåland, Christiane Meløy Christensen (69. Hedda Strand Gardsjord)

Grand Bodø: Silje Vesterbekkmo – Trine Gjelsvik Fossdal, Madeleine Holmvik, Cecilie Rabben, Marie Thomassen – Line Danielsen, Anette Sandanger Nybø, Susann Barstrand – Hilde Ånneland (65. Anita Jensen), Linda Jakobsen Berstad (75. Anniken Jakobsen), Martine Westvik

 

Toppserien, 14. runde

Lørdag 7. juli

Sandviken – Røa 0-9 (0-4)
Stemmemyren
Tilskuere: 187
0-1 Guro Knutsen (23)
0-2 Lene Mykjåland (25)
0-3 Marthe Braavold Johansen (27)
0-4 Guro Knutsen (32)
0-5 Lene Mykjåland (61)
0-6 Guro Knutsen (69)
0-7 Guro Knutsen (71)
0-8 Caroline Knutsen (straffe, 76)
0-9 Celine Kommandantvold Pettersen (87)
Dommer: Asbjørn Olsen, Varegg.
Gult kort: Torill Fjellestad, Sandviken.

Sandviken (4-3-3): Elise Barsnes – Maria Elena Kvalen, Gro Espeseth (40. Tina Fausk), Lene Haaskjold Carlsen, June Hammersland – Kine Arnfindsen Solberg,  Torill Fjellestad, Kari Fykse Lie –  Hilke Nygård Larsen, Sandra Winkel (54. Lise Rikstad), Monica Næs

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen- Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby (57. Beate Myrvold) – Marie Knutsen, Karin Bredland (67. Celine Kommandantvold Pettersen), Marthe Braavold Johansen – Guro Knutsen,  Lene Mykjåland, Christiane Meløy Christensen (46. Hedda Strand Gardsjord)

 

Toppserien, 13. runde

Onsdag 1. august*

Asker – Røa 8-0
Føyka
Tilskuere: 443
1-0 Janne Stange (14)
2-0 Ragnhild Gulbrandsen (pen. 16)
3-0 Melissa Wiik (28)
4-0 Marianne Pettersen (31)
5-0 Ragnhild Gulbrandsen (39)
6-0 Leni Larsen Kaurin (50)
7-0 Melissa Wiik (74)
8-0 Katrine Pedersen (85)
Dommer: Ann Helene R. Østervold, Loddefjord
Ingen kort
*- Kampen skulle ha blitt spilt i juni, men ble utsatt på grunn av at Føyka ikke var klar, og Asker ikke ville spille på kunstgress.

Asker: Ingrid Hjelmseth  – Siri Merete Nordeide Grønli, Mia Bak Pedersen, Toril Hetland Akerhaugen, Janne Stange – Leni Larsen Kaurin, Ragnhild Øren Gulbrandsen (73. Reidun Helene Nilsen), Line Holter (82. Ditte Lockenwitz Larsen), Katrine Pedersen – Lindy Melissa Løvbræk Wiik, Marianne Iren Pettersen (62. Lisa Marie Woods)

Røa: Caroline Knutsen – Elisabeth Wahlin (46. Hedda Strand Gardsjord), Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Marie Knutsen, Karin Bredland, Marthe Braavold Johansen (70. Kaia Ruud Solem) – Guro Knutsen, Lene Mykjåland, Anna Bettina Langlo Jevne (62. Beate Myrvold)

 

Toppserien, 15. runde

Lørdag 4. august

Røa – Arna-Bjørnar 2-1 (1-0)
Tilskuere: 155
1-0 Siri Nordby (13, straffe)
2-0 Lene Mykjåland (52)
2-1 Stine Andreassen (57)
Dommer: Jenny Halmqvist, Sverige
Ingen kort.

Røa: Caroline Knutsen, Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Marie Knutsen, Karin Bredland, Marthe Braavold Johansen – Guro Knutsen, Lene Mykjåland, Anna Bettina Langlo Jevne (85. Hedda Strand Gardsjord)

Arna-Bjørnar: Erika Espeseth Skarbø  – Siv Elisabeth Skard, Maren Mjelde, Caroline Walde, Veronica Thunestvedt Aasgård – Madeleine Giske, Stine Andreassen, Kari Forthun –  Ingrid Ryland (78. Trude Johannessen), Elise Hove Thorsnes, Aimee Edris (85. Ida Johanne Andersen Ve)

 

Cupen, kvartfinale

Tirsdag 7. august

Røa – Medkila 4-1
Tilskuere: 150
1-0 Marie Knutsen (32)
2-0 Lene Mykjåland (36)
3-0 Marit Fiane Christensen (49)
3-1 Lise Aagot Linaker (53)
4-1 Marie Knutsen (78).
Dommer: Hege Steinlund, Furuflaten.
Ingen kort.
Røas beste: Marie Knutsen

Røa: Caroline Knutsen – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby(69. Celine Kommandantvold Pettersen) – Marie Knutsen, Karin Bredland, Marthe Braavold Johansen (76. Kaia Ruud Solem) – Guro Knutsen, Lene Mykjåland, Anna Bettina Langlo Jevne (85. Hedda Strand Gardsjord)

 

 

Toppserien, 16. runde

Lørdag 11. august

Klepp – Røa 0-1 (0-1)
Tilskuere: 135
0-1 Siri Nordby (42)
Dommer: Bente Saksvik, Bækkelaget.
Ingen kort.

Klepp: Lill Yvonne Karlsrud – Astrid Grøttå Ree, Kine Bjerk, Ane Stangeland Horpestad, Aina Danielsen (76. Eirin Bjerkreim Kleppa) – Gry Tofte Ims, Silje Thorsen, Marie Bakke – Line Krogedal Smørsgård (55. Janne Gilje), Lene Espedal, Hege Hansen

Røa: Caroline Knutsen  – Elisabeth Wahlin, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Hedda Strand Gardsjord  – Marie Knutsen, Karin Bredland, Marthe Braavold Johansen – Guro Knutsen, Lene Mykjåland (89. Kaia Ruud Solem), Bettina Jevne (74. Beate Myrvold)

 

Toppserien, 17. runde

Tirsdag 14. august

Røa – Amazon Grimstad 2-0 (1-0)
Tilskuere: 208
1-0 Marthe Braavold Johansen (28)
2-0 Siri Nordby (str. 54)
Dommer: Tove Marie Tandstad, Velledalen og Ringen.
Gult kort: Dagny Knutson, Amazon Grimstad.

Røa: Caroline Knutsen – Hedda Strand Gardsjord, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Marie Knutsen, Karin Bredland, Marthe Braavold Johansen (75. Kaia Ruud Solem) – Guro Knutsen (66. Beate Myrvold), Lene Mykjåland, Bettina Jevne (81. Celine Kommandantvold Pettersen)

Amazon Grimstad Lisbeth Hausland  – Karoline Cesilie Mørk Halvorsen, Una Obiose Kriston Nwajei, Tiina Sofia Salmen, Siv Anita Gundersen – Margun Haugenes (71. Trine Miriam Songe Iversen), Dagny Knutson, Heidi Annina Åman (62. Ann Malen Strømme) – Karianne Heggem, Ellen Wiersholm, Anette Bjelland
Cecilie B. Liane kom også inn etter 62 minutter, men det er uklart hvem som gikk ut.

 

 

Toppserien, 18. runde

Fredag 17. august

Team Strømmen – Røa 0-3 (0-1)
0-1 Marit Fiane Christensen (33)
0-2 Marthe Braavold Johansen (50)
0-3 Lene Mykjåland (65).
Dommer: Christina Westrum Pedersen, Åndalsnes.
Ingen kort.

Team Strømmen: Ingrid Bruserud – Stine Marie Berger, Hilde Hansen, Marita Skammelsrud Lund, Hege Glesåsen Storløkken (84. Anita Lindgren) – Linn Cecilie Burås Larsen, Nasra Badalla Abdullah, Glesåsen Storløkken – Ida Elise Enget, Miriam Nilsen Mumtaz (55. Elene Moseby Torre), Marit Sandvei (67. Juliane Olstad)

Røa: Caroline Knutsen  – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Marie Knutsen (71. Kaia Ruud Solem), Karin Bredland, Marthe Braavold Johansen – Guro Knutsen (79. Hedda Strand Gardsjord), Lene Mykjåland, Bettina Jevne (56.Beate Myrvold)

 

 

Cupen, semifinale

Mandag 20. august

Asker – Røa 1-0 (1-0)
Tilskuere: 630
1-0 Leni Larsen Kaurin (17)
Dommer: Ann Helen Østervold, Loddefjord
Gult kort: Karin Bredland, Røa (90)

Røa: Caroline Knutsen  – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen (43. Mone Gjesteby), Siri Nordby, Hedda Strand Gardsjord (71. Trine Nordgård) – Marie Knutsen, Karin Bredland, Marthe Braavold Johansen – Guro Knutsen, Lene Mykjåland,  Bettina Jevne (82.Beate Myrvold)

Marit Fiane Christensen ble byttet ut på grunn av overtramp

 

Det ble et stort opphold som følge av VM i Kina. Lene Mykjåland var tatt ut til VM, men pådro seg kyssesyken, og var ute resten av sesongen.

 

Toppserien, 19. runde

Søndag 07. oktober

Røa – Fløya 3-0 (1-0)
Tilskuere: 215
1-0 Trine Nordgård (19)
2-0 Beate Myrvold (71)
3-0 Guro Knutsen (83).
Dommer: Vibeke Karlsen, Grei.
Ingen kort.
Røas beste: Trine Nordgård

Røa: Caroline Knutsen – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Marie Knutsen, Karin Bredland, Marthe Braavold Johansen – Guro Knutsen (88. Anne Vikre), Trine Nordgård (82. Cecilie Kommandantvold Pettersen), Hedda Strand Gardsjord (56. Beate Myrvold)

Fløya: Jasmin Schnyder – Kine Elisabeth Haugland Nordheim, Eline Johansen, Ingrid Mellem Mortensen, Helle Feldt Kræmer (82. Michelle Bolton) – June Tårnes, Anneli Giske, Sofie Grimstad Pedersen – Tone Løkås (82. Ingrid Kristine Hansen), Ann-Iren Trosten, Kristy Moore

 

 

Toppserien, 20. runde

Lørdag 13. oktober

Trondheims-Ørn – Røa 0-1 (0-1)
Tilskuere: 147
Mål: 0-1 Marie Knutsen (15).
Dommer: Bente Saksvik, Bækkelaget.
Gult kort: Ann Iren Mørkved, Kristin Lie, Trondheims-Ørn.

Trondheims-Ørn: Lise Beate Bye  – Marianne Paulsen, Gunhild Følstad, Lena S. Sundli, Ann Iren Mørkved – Ida Johanne Andersen Ve (79. Oda Bolkan Fugelsnes), Lene Bredesen, Unni Lehn – Gunilla Forseth (66. Marita Eide), Solfrid Andersen (46. Heidi Pedersen), Kristin Lie

Røa: Caroline Knutsen – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby  – Marie Knutsen, Karin Bredland , Hedda Strand Gardsjord (73. Beate Myrvold) – Marthe Braavold Johansen, Guro Knutsen, Trine Nordgård (82. Bettina Jevne)

 

Toppserien, 21. runde

Lørdag 20. oktober

Røa – Kattem 5-1 (2-1)
Tilskuere: 360
0-1 Lise Meistad (20)
1-1 Marthe Braavold Johansen (25)
2-1 Marie Knutsen (39)
3-1 Trine Nordgård (48)
4-1 Siri Nordby (75)
5-1 Marit Fiane Christensen (88).
Dommer: Vibeke Larsen, Tromsø.
Ingen kort.

Røa: Caroline Knutsen  – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Marie Knutsen, Karin Bredland, Marthe Braavold Johansen (85. Kaia Ruud Solem) – Guro Knutsen  (80. Anne Gabrielle Vikre),  Trine Nordgård, Hedda Strand Gardsjord (58. Beate Myrvold)

Kattem: Cathrine Larsen – Ida Slettahjell, Therese Engen, Åshild Kaldahl Torrud, Lene Langås  – Kristine Haugen (76. Anette Herrmann), Dina Misund (80. Katrin Svebakken), Guro Motterud (85. Karianne Kulø) – Katrine Dreier Andresen , Lise Meistad, Marit Moen

Røa ble seriemestre etter denne runden

 

Toppserien, 22. runde

Lørdag 3. november

Kolbotn – Røa 5-1 (2-1)
Tilskuere: 381
Mål: 0-1 Trine Nordgård Stensaas (9)
1-1 Solveig Gulbrandsen (17)
2-1 Isabell Herlovsen (17)
3-1 Solveig Gulbrandsen (56)
4-1 Kristin Blystad Bjerke (64)
5-1 Kristin Blystad Bjerke (69).
Gult kort: Beate Myrvold, Røa (77).
Dommer: Monica Larsen, Bækkelaget.

Christine Colombo Nilsen (90. Camilla Galborgen) – Cecilie Berg-Hansen (80. Silje Hovland Kopke da Fonseca), Nora Holstad Berge, Runa Vikestad, Camilla Hammerø Huse – Solveig Gulbrandsen, Kristine Lindblom, Trine Rønning – Ingrid Schjelderup (64. Ingvild Landvik Isaksen), Isabell Herlovsen, Kristin Blystad Bjerke

Røa: Caroline Knutsen – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen (23. Kaia Ruud Solem), Siri Nordby, Mone Gjesteby – Marie Knutsen (46. Anne Vikre), Karin Bredland, Marthe Braavold Johansen (62. Beate Myrvold) – Guro Knutsen, Trine Nordgård, Hedda Strand Gardsjord