Home 2004

2004

Til sammendrag om 2004-sesongen

Samtlige av Røas sesonger i seniorfotball
2012 2011
2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002
2001 2000 1999 1998 1997 1996 1995 1994 1993

 

Toppserien

Røa 18 14 2 2 39-9 +30 44
Trondheims-Ørn 18 13 4 1 46-18 +29 43
Fløya 18 10 3 5 47-22 +25 33
Asker 18 9 4 5 37 -23 +14 31
Kolbotn 18 9 1 8 51-34 +17 28
Team Strømmen 18 7 2 9 36-39 -3 23
Sandviken 18 4 6 8 23-44 -21 18
Klepp 18 5 2 11 26-40 -14 17
Arna-Bjørnar 18 4 1 13 31-54 -23 13
Medkila 18 2 1 15 12-65 -53 7

 

Røas kamper i 2004

Hvis ikke annet er nevnt, er Røas hjemmebane Røa Kunstgress.

 

Toppserien, 1. runde

17. april

Røa – Kolbotn 0-1 (0-0)
Tilskuere: 580
0-1 Solveig Gulbrandsen (58)
Gult kort: Kristine Lindblom (83)

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Mone Gjesteby – Kristine Rand Edner (85. Marthe Braavold Johansen), Kaia Ruud Solem, Karin Bredland – Linda Fostervoll, Christiane Meløy Christensen (65. Miriam Nilsen Mumtaz), Monica Henriksen (76. Beate Myrvold)

Kolbotn: Bente Nordby – Malin Normelli, Anna Maria Eriksson, Ingvild Stensland, Solje H. Kopke Da Fonesca – Solveig Gulbrandsen, Kristine Lindblom, Camilla Hammerø Huse – Tonje Hansen (87. Kristin Stundal), Kristin Blystad Bjerke (46. Isabell Herlovsen), Ingrid Schjelderup

 

 

Toppserien, 2. runde

24. april

Team Strømmen – Røa 0-1 (0-1)
Jessheim kunstgress
Tilskuere: 139
0-1 Marit Fiane Christensen (39)
Gult kort: Elisabeth Wahlin (90., munnbruk)

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Mone Gjesteby – Kristine Rand Edner, Kaia Ruud Solem, Karin Bredland – Beate Myrvold (80. Julie Dønnestad), Linda Fostervoll (87. Marthe Braavold Johansen), Christiane Meløy Christiansen (55. Miriam Mumtaz),

 

 

Toppserien, 3. runde

1. mai

Røa – Fløya 2-1 (0-1)
Tilskuere: 384
0-1 Arna Heimlund (23)
1-1 Beate Myrvold (30)
2-1 Kristine Edner (64)
Dommer: Ann-Wenche Kleven, Ellingsrud IL

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Mone Gjesteby – Kristine Rand Edner, Kaia Ruud Solem (25. Marthe Braavold Johansen), Karin Bredland – Monica Henriksen, Miriam Nilsen Mumtaz (81. Linda Fostervoll, Beate Myrvold (88. Lina Stadsøy)

Fløya: Satu Kunnas – Arna Heimlund (70. Veronica Stefanussen), Ingrid Mortensen, Runa Vikestad, Camilla Karlstrøm – Katrine Søndergaard Pedersen, Rita Ryddningen, Kristina Kiss (84. Cecilie Olsen) – Kristy Moore, Tone Heimlund, Terese Georgsen

 

 

Toppserien, 4. runde

8. mai

Trondheims-Ørn – Røa 3-0 (1-0)
Rosenborgbanen
Tilskuere: 206
1-0 Heidi Pedersen (5)
2-0 Elisabeth Fagereng (50)
3-0 Marit Jordanger (90)
Gult kort: Monica Henriksen (35), Karin Bredland (45)

Trondheims-Ørn: Ingrid Hjelmseth – Bente Kvitland, Gunhild Bentzen Følstad, Kristin Lie, Ann Iren Mørkved – Brit Sandaune, Monica Enlid (46. Ragnhild Øren Gulbrandsen), Unni Lehn (65. Marit Jordanger) – Elisabeth Fagereng (79. Solfrid Andersen), Heidi Pedersen, Linn Nyrønning

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Kristine Rand Edner, Karin Bredland, Kaia Ruud Solem (74. Marthe Braavold Johansen) – Monica Henriksen (46. Linda Fostervoll), Miriam Nilsen Mumtaz (42. Christiane Meløy Christensen), Beate Myrvold

 

 

Toppserien, 5. runde

15. mai

Røa – Klepp 2-0 (1-0)
Tilskuere: 254
1-0 Kristine Rand Edner (2)
2-0 Beate Myrvold (48)
Ingen kort

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Kristine Rand Edner, Marthe Braavold Johansen (67. Kaia Ruud Solem), Karin Bredland – Linda Fostervoll (88. Julie Dønnestad), Christiane Meløy Christensen (80. Linn Meløy Christensen), Beate Myrvold

Klepp: Ingeborg Hovland – Kine Bjerk (65. Tonnie Stensland), Ane Stangeland, Anne Tønnesen, Kristin Bjerk – Olga Stangeland, Magrethe Tjensvoll, Gry Tofte Ims, Ann Mariell Storvold (80. Camilla Sømme) – Lene Espedal, Siv Elin Byberg

 

 

Cupen, 2. runde

Mandag 31. mai

Haugar – Røa 1-4
0-1 Kristine Rand Edner (19)
0-2 Beate Myrvold (40)
0-3 Kristine Rand Edner (68)
0-4 Silje Vesterbekkmo (80, straffe)
1-4 Haugar

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen (52. Marthe Braavold Johansen), Siri Nordby, Mone Gjesteby – Kristine Rand Edner, Kaia Ruud Solem, Karin Bredland – Beate Myrvold (65. Monica Henriksen), Linda Fostervoll, Christiane Meløy Christiansen (65. Miriam Mumtaz)

 

 

Toppserien, 6. runde

5. juni

Røa – Sandviken 4-0 (4-0)
Tilskuere: 242
1-0 Kristine Edner (4)
2-0 Beate Myrvold (6)
3-0 Linda Fostervoll (11)
4-0 Linda Fostervoll (28)
Gult kort: Karin Bredland (54)

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Siri Nordby, Julie Dønnestad, Mone Gjesteby – Kristine Rand Edner, Kaia Ruud Solem (76. Linda Stadsøy), Karin Bredland – Linda Fostervoll, Beate Myrvold (65. Monica Henriksen), Christiane Meløy Christensen (60. Miriam Nilsen Mumtaz),

Sandviken: Hege Hope – Kjersti Berg, Randi Bjørkestrand (85. Trine Gjelsvik Fossdal), Lene Haaskjold Carlsen, Catrine Schimmer Hoff – Linda Karlsen Madsen, Maria Ingebrigtsen, Linda Smedegård (82. Aina Arnatveit), Torill Fjellestad (73. June Hammersland) – Elisabeth Brandal, Madeleine Giske

 

 

Toppserien, 7. runde

12. juni

Medkila – Røa 1-5 (0-2)
Harstad stadion
Tilskuere: 228
0-1 Linda Fostervoll (3)
0-2 Siri Nordby (34)
0-3 Christiane Meløy Christensen (55)
0-4 Siri Nordby (67)
0-5 Marit Fiane Christensen (81)
1-5 Anneli Giske (92)

Medkila: Lise Beate Bye – Marianne Linaker, Hege Elise Christensen, Kine Elisabeth Haugland Nordheim, Line A. Nermark – Lise-Marie Bergvoll (45. Elisabeth Jeppesen), Marion Buunk, Hrefna Huld Johannesdottir (65. Stine Frantzen) – Anneli Giske, Reidun Helene Nilsen (88. Lise Linaker), Sofie Grimstad Pedersen

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Julie Dønnestad – Kristine Rand Edner, Kaia Ruud Solem, Karin Bredland (80. Marthe Braavold Johansen) – Christiane Meløy Christensen (60. Miriam Nilsen Mumtaz), Beate Myrvold, Linda Fostervoll (65. Monica Henriksen)

 

 

Toppserien, 8. runde

19. juni

Røa – Arna-Bjørnar 2-1 (1-1)
Tilskuere: 135
1-0 Marit Fiane Christensen (30)
1-1 Elisabeth Steffensen (37)
2-1 Miriam Mumtaz (50)
Gult kort: Randi Skår (88)

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Kristine Rand Edner, Kaia Ruud Solem (60. Marthe Braavold Johansen), Karin Bredland – Linda Fostervoll, Miriam Nilsen Mumtaz (66. Monica Henriksen), Beate Myrvold (89. Linda Stadsøy)

Arna-Bjørnar: Linda Viken – Heidi Matinlassi, Anne Bugge-Paulsen, Grete Normann Anfinsen, Siv Skard – Randi Skår, Henriette Lund, Stine Andreassen – Bente Musland, Elisabeth Steffensen, Linda Netland

 

 

Toppserien, 9. runde

26. juni

Asker – Røa 0-0
Føyka stadion
Tilskuere: 155
Gult kort: Hedda Strand Gardsjord (79)

Asker: Astrid Hitland Johannessen – Henriette Viker, Monica Løvseth, Toril Hetland Akerhaugen, Lisa-Marie Woods (81. Siri Merete Nordeide Grønli) – Tone Gunn Frustøl, Anita Rapp, Dorte Dalum Jensen, Lise Klaveness – Kjersti Thun, Lindy Melissa Wiik (65. Dorothy Lunn Borski)

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Karin Bredland, Kristine Rand Edner, Marthe Braavold Johansen (74. Linda Stadsøy), Linda Fostervoll – Christiane Meløy Christensen (60. Hedda Strand Gardsjord), Monica Henriksen (85. Miriam Nilsen Mumtaz)

 

 

Cupen, 3. runde

Tirsdag 29. mai

Røa – Larvik 3-0
1-0 Siri Nordby (23)
2-0 Christiane Meløy Christiansen (26)
3-0 Hedda Strand Gardsjord (83)
Gult kort: Linda Stadsøy (55)

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen (46. Linda Stadsøy), Siri Nordby, Julie Dønnestad – Kristine Rand Edner, Marthe Braavold Johansen, Karin Bredland – Linda Fostervoll (23. Linn Meløy Christiansen), Miriam Mumtaz (61. Hedda Strand Gardsjord), Christiane Meløy Christiansen

 

 

Toppserien, 10. runde

Lørdag 3. juli

Kolbotn – Røa 0-2 (0-0)
Sofiemyr stadion
Tilskuere: 273
0-1 Marit Fiane Christensen (53)
0-2 Christiane Meløy Christensen (61)
Gult kort: Elisabeth Wahlin (45), Hedda Strand Gardsjord (93), begge usportslig oppførsel.

Kolbotn: Bente Nordby – Ellen Wiersholm, Silje H. Kopke Da Fonesca, Ingvild Stensland, Malin Normelli (74. Tone Eriksen) – Solveig Gulbrandsen, Kristine Lindblom, Trine Rønning – Tonje Hansen, Kristin Blystad Bjerke, Ingrid Wang Andersen (60. Natalia Santis Galvez)

Røa: Silje Vesterbekkmo – Siri Nordby, Mone Gjesteby, Marit Fiane Christensen, Elisabeth Wahlin – Kristine Rand Edner, Kaia Ruud Solem (73. Marthe Braavold Johansen), Karin Bredland – Monica Henriksen (89. Julie Dønnestad), Christiane Meløy Christensen (81. Hedda Strand Gardsjord), Linda Stadsøy

 

 

Toppserien, 11. runde

Lørdag 7. august

Røa – Team Strømmen 1-0 (1-0)
Tilskuere: 211
1-0 Linda Fostervoll (35)
Gult kort: Linda Stadsøy (79)

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Kristine Rand Edner, Marthe Braavold Johansen (63. Linn Meløy Christensen), Karin Bredland – Linda Fostervoll, Linda Stadsøy (83. Miriam Nilsen Mumtaz), Monica Henriksen

Team Strømmen: Ingrid Bruserud – Linn Skaalerud (66. Tove Stensrud), Marita Kaufmann, Lena Kristin Ingelsrudøya, Hege Glesåsen Storløkken (50. Ane Strand Nilssen) – Hege Riise, Nasra Badalla Abdullah, Lene Glesåsen Storløkken – Leni Larsen Kaurin (83. Hilde Hansen), Elene Moseby, Juliane Olstad

 

 

Toppserien, 12. runde

Lørdag 14. august

Fløya – Røa 0-2 (0-1)
Tilskuere: 152
0-1 Marthe Braavold Johansen (27)
0-2 Siri Nordby (84)
Gult kort: Kristine Kiss (45)

Fløya: Satu Kunnas – Ann Helen Brekke (64. Stine Thunshelle), Ingrid Mortensen, Runa Vikestad, Camilla Karlstrøm – Arna Heimlund, (69. Veronica Stefanussen), Kristina Kiss (81. Cecilie Olsen), Katrine Pedersen, Rita Ryddningen – Tone Heimlund, Kristy Moore

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Kristine Rand Edner, Mone Gjesteby, Marthe Braavold Johansen – Karin Bredland, Linda Stadsøy (70. Monica Henriksen (77. Linn Meløy Christensen)), Beate Myrvold – Linda Fostervoll (80. Miriam Nilsen Mumtaz), Marit Fiane Christensen, Siri Nordby

 

 

Toppserien, 13. runde

Lørdag 21. august

Røa – Trondheims-Ørn 2-0 (0-0)
Tilskuere: 780
1-0 Linda Stadsøy (60)
2-0 Marit Fiane Christensen (81)
Gult kort: Gunhild Bentzen Følstad (77)

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Kristine Rand Edner, Karin Bredland, Marthe Braavold Johansen – Linda Fostervoll (79. Linn Meløy Christensen), Linda Stadsøy (73. Monica Henriksen), Beate Myrvold

Trondheims-Ørn: Ingrid Hjelmseth – Elisabeth Fagereng, Gunhild Bentzen Følstad, Gøril Kringen, Ann Iren Mørkved – Monica Enlid (78. Marit Jordanger), Kristin Lie (45. Linn Nyrønning), Brit Sandaune – Unni Lehn, Ragnhild Øren Gulbrandsen, Bente Kvitland (78. Therese Engen)

 

 

Cupen, kvartfinale

Lørdag 28. august

Røa – Fløya 2-1 e.e.o.
0-1 Kristy Moore (56)
1-1 Marthe Braavold Johansen (93)
2-1 Marit Fiane Christensen (100)
Dommer: Ann Helen R. Østervold, Loddefjord

Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Kristine Rand Edner, Marthe Braavold Johansen (122. Kathrine Nydahl),
Karin Bredland – Linda Fostervoll (60. Linn Meløy Christiansen), Beate Myrvold, Linda Stadsøy (96. Kaia Ruud Solem)

 

 

Toppserien, 14. runde

Lørdag 11. september

Klepp – Røa 0-5 (0-3)
Klepp stadion
Tilskuere: 73
0-1 Linda Stadsøy (21)
0-2 Beate Myrvold (24)
0-3 Elisabeth Wahlin (30)
0-4 Linda Stadsøy (53)
0-5 selvmål (74)
Gule kort: Bjørg Bjarnadottir (82), Olga Stangeland (88)

Klepp: Ingeborg Hovland – Kristin Bjerk, Anne Tønnessen, Ane Stangeland, Sigfrid Skobba – Gry Tofte Ims, Ann Mariell Storvold (30. Dagny Mellgren), Magrethe Tjensvoll (85. Olga Stangeland) – Siv Elin Byberg, Lene Espedal, Elin Sola (77. Bjørg Bjarnadottir)

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Karin Bredland, Kristine Rand Edner, Marthe Braavold Johansen (65. Kaia Ruud Solem) – Linda Fostervoll (70. Linn Meløy Christensen), Linda Stadsøy, Beate Myrvold (76. Miriam Nilsen Mumtaz)

 

 

Toppserien, 15. runde

Lørdag 18. september

Sandviken – Røa 2-2 (1-1)
Vestlandshallen
Tilskuere: 87
0-1 selvmål (1)
1-1 Cathrine Gangstø (36)
1-2 Linda Fostervoll (48)
2-2 Randi Bjørkestrand (85)
Gult kort: Linda Smedegård (34 )
Sandviken: Hege Hope – Linda Karlsen Madsen, Maria Ingebrigtsen (82. Torill Fjellestad), Lene Haaskjold Carlsen, June Hammersland – Elisabeth Brandal, Cathrine Gangstø, Linda Smedegård, Trude Johannessen (75. Trine Gjelsvik Fossdal) – Madeleine Giske (62. Aimee Edris), Randi Bjørkestrand

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Mone Gjesteby, Marthe Braavold Johansen (69. Kaia Ruud Solem), Kristine Rand Edner – Linda Stadsøy (59. Linn Meløy Christensen), Karin Bredland, Linda Fostervoll (80. Miriam Mumtaz), Beate Myrvold – Marit Fiane Christensen, Siri Nordby

 

 

Cupen, semifinale

Lørdag 25. september

Kolbotn – Røa 0-0 etter ekstraomganger, 1-4 på straffer.
Sofiemyr stadion,
Tilskuere: 589
Gult kort: Beate Myrvold (2), Karin Bredland (113)
Straffer: Kristine Rand Edner, Miriam Mumtaz, Siri Nordby og Elisabeth Wahlin scoret på sine straffer.

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri, Mone Gjesteby – Kristine Rand Edner, Marthe Braavold Johansen (78. Kaia Ruud Solem), Karin Bredland – Linda Fostervoll (80. Miriam Mumtaz), Beate Myrvold, Linda Stadsøy (46. Linn Meløy Christiansen)

 

 

Toppserien, 16. runde

9. oktober

Røa – Medkila 2-0 (0-0)
Tilskuere: 225
1-0 Marit Fiane Christensen (55)
2-0 Beate Myrvold (57)
Gult kort: Stine Frantzen (66 )

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Kristine Rand Edner, Karin Bredland, Kaia Ruud Solem (53. Marthe Braavold Johansen) – Linda Fostervoll (66. Linn Meløy Christensen), Linda Stadsøy, Beate Myrvold (80. Miriam Nilsen Mumtaz)

Medkila: Lise Beate Bye – Marianne Linaker, Hege Elise Christensen (12. Kine Elisabeth Haugland Nordheim), Tonje Rokstad, Line A. Nermark – Anneli Giske, Marion Buunk, Sofie Grimstad Pedersen – Lise-Marie Bergvoll (66. Elisabeth Jeppesen), Stine Frantzen

nbsp;

nbsp;

Toppserien, 17. runde

23. oktober

Arna-Bjørnar – Røa 0-5 (0-4)
Arna stadion
Tilskuere: 172
0-1 Beate Myrvold (4)
0-2 Marthe Johansen (13)
0-3 Marthe Johansen (29)
0-4 Beate Myrvold (32)
0-5 Linda Fostervold (81)

Arna-Bjørnar: Linda Viken – Siv Skard, Grete Normann Anfinsen, Heidi Matinlassi, Linda Netland – Elisabeth Steffensen, Henriette Lund, Stine Andreassen, Kari Forthun (46. Mira Mykletun) – Bente Musland, Ingrid Camilla Fosse Sæthre

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Mone Gjesteby – Karin Bredland, Kristine Rand Edner, Marthe Braavold Johansen (68. Kaia Ruud Solem) – Linda Fostervoll, Linda Stadsøy (81. Miriam Nilsen Mumtaz), Beate Myrvold (76. Linn Meløy Christensen)

 

 

Toppserien, 18. runde

30. oktober

Røa – Asker 2-0 (1-0)
Tilskuere: 784
1-0 Linda Stadsøy (45)
2-0 Kristine Edner (70)
Gult kort: Henriette Viker (12)

Røa: Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby (62. Kaia Ruud Solem), Mone Gjesteby – Karin Bredland, Kristine Rand Edner, Marthe Braavold Johansen – Linda Fostervoll (77. Linn Meløy Christensen), Linda Stadsøy (88. Kathrine Nydahl), Beate Myrvold

Asker: Astrid Hitland Johannessen – Henriette Viker, Monica Løvseth, Toril Hetland Akerhaugen, Siri Merete Nordeide Grønli (73. Hanne Ruud Reksten) – Dorothy Lynn Borski, Dorte Dalum Jensen, Tone Gunn Frustøl, Lise Klaveness (73. Anna Bettina Langlo Jevne), Lindy Melissa Wiik, Kjersti Thun

 

 

Cupfinale

Asker – Røa 1-2 (0-2)
Ullevaal stadion.
Tilskuere: 7023
0-1 Siri Nordby (18)
0-2 Beate Myrvold (28)
1-2 Anna Bettina Langlo Jevne (88).
Dommer: Ann Helene Østervold, Øygard.
Gult kort: Tone Gunn Frustøl (90), Asker.

Asker (4-2-3-1): Astrid H. Johannessen – Henriette Viker, Monica Løvseth, Toril Hetland Akerhaugen, Darci Borski – Tone Gunn Frustøl, Dorte Dalum Jensen – Kjersti Thun (Siri Nordeide Grønli fra 77.), Lise Klaveness (Anna Bettina Langlo Jevne fra 88.), Anita Rapp – Lindy Melissa Wiik.

Ubenyttede reserver: Caroline Knutsen – Jeanette Heltne, Hanne Ruud Reksten, Elle Marja Hætta, Janne Stange.

Røa (4-3-3): Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Mone Gjesteby – Kristine Rand Edner, Karin Bredland, Marthe B. Johansen (Linn Meløy Christensen fra 85.) – Linda Fostervoll (Kathrine Nydahl fra 90.), Linda Stadsøy, Beate Myrvold (Kaia Ruud Solem fra 65.).

Ubenyttede reserver: Ane Eriksen Sigernes – Miriam Mumtaz, Julie Dønnestad

td