Home 2009

2009

Til sammendrag om 2009-sesongen

Samtlige av Røas sesonger i seniorfotball
2012 2011
2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002
2001 2000 1999 1998 1997 1996 1995 1994 1993

 

Toppserien

Fløya ble trukket 4 poeng på grunn av bruk av ikke-godkjent spiller.

Røa 22 18 2 2 64-16 48 56
Stabæk 22 16 5 1 83-15 68 53
Kolbotn 22 16 2 4 51-25 26 50
Team Strømmen 22 11 3 8 48-31 17 36
Arna-Bjørnar 22 9 6 7 37-35 2 33
Trondheims-Ørn 22 9 4 9 37-41 -4 31
Klepp 22 8 6 8 39-38 1 30
Kattem 22 7 4 11 28-45 -17 25
Amazon Grimstad 22 7 1 14 14-33 -19 22
Fløya 22 7 4 11 36-37 -1 21
Sandviken 22 3 2 17 20-72 -52 11
Fortuna Ålesund 22 0 3 19 18-87 -69 3

 

Røas kamper i 2009

Toppserien, 1. runde
Mandag 13. april (2. påskedag)

Stabæk – Røa 2-0

Nadderud Stadion
Tilskuere: 1321
1-0 Maiken Pape (50)
2-0 Solveig Gulbrandsen (86)
Gult kort: Caroline Knutsen, Røa (7)
Rødt kort: Hedda Strand Gardsjord (60, to gule, det første etter 35 minutter)
Dommer: Ann Helene R. Østervold, Loddefjord

Stabæk (4-4-2): Dorte Nielsen – Siri Nordeide Grønli, Torill Hetland Akerhaugen, Anette Nybø, Janne Stange – Solveig Gulbrandsen, Katrine Pedersen, Lise Klaveness, Trine Rønning – Kristy Moore, Maiken Pape

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Gardsjord, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Camilla Huse – Marie Knutsen, Marthe Braavold Johansen, Kristine Edner (75. Anne Vikre) – Guro Knutsen, Lene Mykjåland, Elise Thorsnes
Stabæks keeper og reservekeeper var skadet, så de benyttet seg av en keeper fra Danmark som egentlig hadde lagt opp.

 

 

Toppserien, 2. runde

Torsdag 16. april, klokken 18:00

Røa – Team Strømmen 1-1
Tilskuere: 178
0-1 Diana Matheson (54)
1-1 Siri Nordby (80, straffe)
Dommer: Hege Lanes Steinlund, Furuflaten

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Anne Vikre (61. Gunhild Herregården), Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Camilla Huse – Marie Knutsen, Marthe Braavold Johansen, Kristine Edner Wæhler – Guro Knutsen, Lene Mykjåland, Elise Thorsnes (74. Emilie Haavi)

Team Strømmen (4-4-2): Ingrid Bruserud – Rhian Wilkinson, Anne Stenstvedt, Hilde Hansen, Marita Skammelsrud Lund – Nasra Abdullah, Mari Karoline Knudsen (74. Ingrid Moe Wold), Diana Matheson, Lene Storløkken – Ida Elise Enget (84. Marit Sandvei), Una Nwajei

 

 

Toppserien, 3. runde
Søndag 19. april

Amazon Grimstad – Røa 0-1
Levermyr Stadion
Tilskuere: 283
0-1 Lene Mykjåland (70)
Gult kort: Stine Sannæss, Amazon Grimstad. Emilie Haavi, Røa.
Dommer: Ann Wenche Kleven, Ellingsrud

Amazon Grimstad( 4-4-2): Lisbeth Hausland – Miia Niemi, Tina Salmen, Kamilla Smådal, Ellen Wiersholm – Silje Blakstad (77. Karianne Heggem), Stine Sannæss (88. Camilla Urdal Vetrhus), Sanna Malaska, Cecilie B. Liane – Kristine Meland, Maureen Mmadu.

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda S. Garsjord, Marit F. Christensen, Siri Norby, Camilla Huse – Marie Knutsen, Marthe Braavold Johansen, Kristine Edner Wæhler (59. Elise Thorsnes) – Guro Knutsen (84. Emilie Haavi), Lene Mykjåland, Gunhild Herregården.

 

 

Toppserien, 4. runde
Fredag 1. mai

Røa – Arna Bjørnar 1-0
Tilskuere: 283
1-0 Lene Mykjåland (33)
Dommer: Monica Larsen, Bækkelaget

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Gardsjord, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Gunhild Herregården – Marie Knutsen, Marthe Braavold Johansen, Camilla Huse (82. Kristine Edner Wæhler) – Guro Knutsen Mienna, Lene Mykjåland (89. Celine Kommandantvold Pettersen), Elise Thorsnes (72. Emilie Haavi)

Arna-Bjørnar (4-3-3): Reidun Seth – Ingrid Ryland, Caroline Walde, Trude Johannessen, Veronica Aasgård – Maren Mjelde, Stine Andreassen, Karoline Bakke (46. Tina Charlotte Algrøy) – Kristine Hegland, Madeleine Giske, Aimee Edris

Arna-Bjørnar hadde skadet førstekeeper, og deres nyervervelse fra Nigeria hadde ikke spilletillatelse. Andrekeeperen deres var lånt ut.

 

 

Toppserien, 5. runde
Fredag 1. mai

Sandviken – Røa 1-7
Stemmemyren
Tilskuere: 143
0-1 Siri Nordby (4)
0-2 Lene Mykjåland (9)
0-3 Lene Mykjåland (12)
0-4 Lene Mykjåland (21)
1-4 Kine Kvalsvik (30)
1-5 Emilie Haavi (49)
1-6 Lene Mykjåland (69)
1-7 Lene Mykjåland (79)
Dommer: Vibeke Karlsen, Grei

Sandviken (4-4-2): Anita Berg – Maria Elena Kvalen, June Roa Hammersland, Kari Fykse Lie, Linn Aarland – Ingelin Ognedal (70. Kine Anfinsen Solberg), Caroline Buunk, Lise Rikstad (75. Solbjørg Apeland), Kine Tonning – Kine Kvalsvik, Hilke Larsen (60. Melissa Bjånesøy).

Røa: Caroline Knutsen – Hedda Strand Garsjord, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Gunhild Herregården – Marie Knutsen, Marthe Braavold Johansen, Camilla Huse (82. Kristine Edner) – Guro Knutsen Mienna (46. Emilie Haavi), Lene Mykjåland, Elise Thorsnes (55. Ada Finskud)

 

 

Toppserien, 6. runde
Søndag 10. mai

Klepp – Røa 0-3
Klepp stadion
Tilskuere: 238
0-1 Marthe Braavold Johansen (77)
0-2 Elise Thorsnes (79)
0-3 Elise Thorsnes (88)
Gule kort: Petra Vaelma (37), Ann Ilin Osland (60), Klepp. Gunhild Herregården (53), Røa
Dommer: Maria Pereira, Skeid

Klepp (4-5-1): Caroline Reitan Havsø – Astrid Grøtta Ree, Kine Bjerk, Petra Vaelma, Eirin Kleppa – Silje Thorsen (37. Ann Ilin Osland), Gry Tofte Ims, Line Krogedal Smørsgård (81. Marie Bakke), Else Vassbø, Veera Vartiainen (46. Cathrine Dyngvold) – Hege Hansen.

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Gardsjord, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Gunhild Herregården (64. Anne Vikre) – Marie Knutsen, Marthe Braavold Johansen, Camilla Huse – Guro Knutsen Mienna, Lene Mykjåland (84. Celine Kommandantvold Pettersen), Emilie Haavi (55. Elise Thorsnes).

 

 

Cupen, 2. runde
Søndag 10. mai

Vålerenga – Røa 0-8
0-1 Marit Fiane Christensen (14)
0-2 Emilie Haavi (16)
0-3 Siri Nordby (18)
0-4 Elise Thorsnes (27)
0-5 Elise Thorsnes (31)
0-6 Guro Knutsen Mienna (49)
0-7 Emilie Haavi (60)
0-8 Emilie Haavi (80)

Røa: Caroline Knutsen -Hedda Strand Gardsjord, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Gunhild Herregården – Kristine Edner Wæhler, Anne Gabrielle Viker, Camilla Huse (Celine Kommandantvold Pettersen)- Guro Knutsen Mienna (Martine Minge Olsen), Elise Thorsnes (Ada Finskud), Emilie Haavi

Vi beklager dårlig oversikt over bytter.

 

 

Toppserien, 7. runde
Lørdag 16. mai

Røa – Kolbotn 0-3
Tilskuere: 408
0-1 Isabell Herlovsen (20)
0-2 Isabell Herlovsen (72)
0-3 Miriam Mumtaz (89)
Dommer: Ann Wenche Kleven, Ellingsrud

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Garsjord, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Gunhild Herregården – Marie Knutsen, Marthe Braavold Johansen, Camilla Huse – Guro Knutsen, Lene Mykjåland, Elise Thorsnes.

Kolbotn (4-4-2): Thora Helgadottir – Mari Romstad Stavne, Nora Holstad Berge, Runa Vikestad, Anja Sønstevold – Ann-Mari Dovland, Ingrid Schjelderup, Kristine Lindblom, Camilla Christensen – Rebecca Angus, Isabell Herlovsen.

 

 

Toppserien, 8. runde
Torsdag 21. mai (Kristi Himmelfartsdag)

Fløya – Røa 0-1
Alfheim stadion
Tilskuere: 178
0-1 Anne Vikre (42)
Dommer: Vibeké Larsen, Tromsø

Fløya (4-3-3): Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin (71. Marte Bertheussen), Camilla Karlstrøm, Ingrid Mellem Mortensen, Michelle Bolton – Eline Johansen, Anneli Giske, Ann Iren Trosten – Cathrine Rollnes (81. Natalie Blomstereng), Stine Frantzen (46. Marie Halvorsen), Ingrid Kristine Hansen.

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Gardsjord, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Camilla Huse – Marie Knutsen, Marthe Braavold Johansen, Kristine Edner Wæhler – Anne Vikre (88. Celine Kommandantvold Pettersen), Elise Thorsnes, Emilie Haavi (73. Ada Finskud).

 

 

Toppserien, 9. runde
Søndag 24. mai

Røa – Trondheims-Ørn 2-0
Tilskuere: 216
1-0 Elise Thorsnes (8)
2-0 Elise Thorsnes (67)
Dommer: Marte Sørø, Malmefjorden

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Gardsjord, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Camilla Huse (89. Gunhild Herregården) – Marie Knutsen, Marthe Braavold Johansen, Kristine Edner Wæhler – Guro Knutsen (89. Martine Minge Olsen), Celine Pettersen(59. Ada Finskud), Elise Thorsnes.

Trondheims-Ørn (4-3-3): Lise Beate Bye – Camilla Åseng, Solveig Haaland, Inger Ane Hole, Lena Sundli – Marita Eide, Tina Wulf, Lene Bredesen (60. Sigrid Bjerkan) – Hege Nordvik (71. Sara Konstanse Hakli Foss), Kristin Lie, Gunilla Forseth.

 

 

Toppserien, 10. runde
Mandag 1.juni (2. pinsedag)

Kattem – Røa 1-4
Orkdalsbanken stadion
Tilskuere: 142
0-1 Kristine Edner Wæhler (10)
0-2 Guro Knutsen Mienna (15)
0-3 Ada Finskud (52)
0-4 Ada Finskud (58)
1-4 Martha Helvig (89)
Dommer: Monica Brun Løkkeberg, Spillum

Kattem (4-3-3): Ingvild Johansen – Birgitte Hauge, Åshild Thorrud, Ann-Iren Mørkved, Maren Snekvik – Tonje Følstad (46. Astri Fossen Haugen), Ida Slettahjell (86. Martha Helvig), Kristine Haugen (46. Dina Misund) – Marit Moen, Julie Adserø, Annette Hermann.

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Gardsjord, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen (85. Anne Vikre), Camilla Huse – Marie Knutsen, Marthe Braavold Johansen, Kristine Edner Wæhler (56. Gunhild Herregården) – Guro Knutsen, Ada Marie Finskud, Elise Thorsnes (75. Celine Kommandantvold Pettersen).

 

 

Toppserien, 11. runde
Lørdag 6.juni

Røa – Fortuna Ålesund 3-2
Tilskuere: 175
1-0 Marie Knutsen (18)
2-0 Guro Knutsen Mienna (21)
2-1 Ann-Karin Grotle (25)
2-2 Andrea Hafsås (53)
3-2 Lene Mykjåland (83)
Dommer: Monica Larsen, Bækkelaget

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Gardsjord, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Camilla Huse (67. Gunhild Herregården) – Marthe Braavold Johansen, Marie Knutsen, Kristine Edner Wæhler – Guro Knutsen Mienna,Lene Mykjåland, Elise Hove Thorsnes (85. Ada Finskud)

Fortuna Ålesund (4-4-2): Rebecca Hjellegjerde – Hege Dahl, Kristina Refsnes, Helene Sandø, Hanne Marie Olsen – Andrea Hafsås, Lene Sperre, Ann Katrin Grotle, Fride Tessem Mørkeset – Cathrine Bjørkedal (35. Hilde Nordstrand), Grete Stølen Rise.

 

 

Cupen, 3. runde
Tirsdag 9.juni

Røa – Fart 6-0 (4-0)
1-0 Lene Mykjåland (6)
2-0 Lene Mykjåland (17)
3-0 Guro Knutsen Mienna (22)
4-0 Kristine Edner Wæhler (29)
5-0 Emilie Haavi (57)
6-0 Kristine Edner Wæhler (70)
Gule kort: Elise Thorsnes, Røa og Liv Rundhaugen, Fart.
Tilskuere: 55
Dommer: Maria C. B. Pereira, Skeid.
Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Gardsjord, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen (Ada Finskud fra 46), Gunhild Herregården – Marie Knutsen, Kristine Edner Wæhler (Martine Minge Olsen fra 70), Camilla Huse – Guro Knutsen Mienna, Lene Mykjåland (Emilie Haavi fra 46), Elise Thorsnes.

Fart (4-5-1): Marianne Jacobsen – Monica Johansen, Ingunn Røe, Regine Bakken, Ane Nørstebø – Inger Helene H. Karset, Anita Lindgren, Ane S. Olsen, June Holter, Martine Aarhus – Dagmar B. Oustad.

Farts innbyttere: Ane Holmlund, Thea Dybvig og Liv Rundhaugen.

 

 

Toppserien, 12. runde
Lørdag 6.juni

Team Strømmen – Røa 0-3
LSK-hallen
Tilskuere: 323
0-1 Elise Thorsnes (8)
0-2 Camilla Huse (52)
0-3 Lene Mykjåland (89)
Dommer: Hege Lanes Steinlund, Furuflaten

Team Strømmen (4-3-3): Ingrid Bruserud – Rhian Wilkinson, Marita Skammelsrud Lund, Anne Stenstvedt, Marit Sandvei – Ingrid Wang Andersen (72. Ingrid Moe Wold), Nasra Abdullah, Lene Storløkken – Una Nwajei, Diana Matheson, Ida Elise Enget (78. Tonje Hansen Boork).

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Gardsjord, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Camilla Huse – Marie Knutsen, Marthe Braavold Johansen, Kristine Edner Wæhler (90. Gunhild Herregården) – Guro Knutsen Mienna, Elise Hove Thorsnes (73. Emilie Haavi), Lene Mykjåland (90. Ada Finskud).

 

 

Toppserien, 13. runde
Lørdag 20.juni

Røa- Klepp 4-1
Tilskuere: 124
0-1 Line Smørsgård (22)
1-1 Siri Nordby (25)
2-1 Marit Fiane Christensen (31)
3-1 Camilla Huse (51)
4-1 Elise Thorsnes (66)
Dommer: Tove Marie Tandstad, Velledalen og Ringen
Gult kort: Ada Finskud (89)

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Garsjord, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Camilla Huse (86. Gunhild Herregården) – Marthe Braavold Johansen, Kristine Edner Wæhler, Marie Knutsen(80. Celine Kommandantvold Pettersen) – Guro Knutsen Mienna, Lene Mykjåland, Elise Thorsnes (76. Ada Finskud).

Klepp (4-3-3): Lill Yvonne Karlsrud – Astrid Grøttå Ree, Kine Bjerk, Petra Vaelma, Eirin Kleppa – Marie Bakke (70. Cathrine Dyngvold), Gry Tofte Ims, Ann Ilin Osland – Bjørg Bjarnadottir (70. Veera Vartainen), Hege Hansen (85. Ranveig Aas-Hansen), Line Krogedal Smørsgård.

 

 

Toppserien, 14. runde
Tirsdag 23.juni

Trondheims-Ørn – Røa 0-6
Tilskuere: 73
0-1 Lene Mykjåland (6)
0-2 Kristine Edner Wæhler (27)
0-3 Elise Thorsnes (45)
0-4 Lene Mykjåland (51)
0-5 Marie Knutsen (73)
0-6 Elise Thorsnes (85)
Dommer: Marte Sørø, Malmefjorden IL

Trondheims-Ørn (4-3-3): Lise Beate Bye – Camilla Åseng, Solveig Haaland, Inger Ane Hole, Lena Sundli – Marita Eide, Tina Wulf, Ida Johanne Ve (46. Sigrid Bjerkan)– Gunilla Forseth (32. Anne Grete Storli), Kristin Lie, Autumn Browning (70. Hege Nordvik).

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Garsjord, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Camilla Huse – Marie Knutsen, Marthe Braavold Johansen, Kristine Edner Wæhler (65. Gunhild Herregården) – Guro Knutsen Mienna (75. Ada Finskud), Lene Mykjåland (75. Celine Kommandantvold Pettersen), Elise Thorsnes.

 

 

Toppserien, 15. runde
Lørdag 27.juni

Røa – Sandviken 2-1
Tilskuere: 120
0-1 Kine Kvalsvik (56)
1-1 Lene Mykjåland (61)
2-1 Emilie Haavi (68)
Gult kort: Monica Næs, Sandviken.
Dommer: Marte Sørø, Malmefjorden IL

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Garsjord, Siri Nordby, Gunhild Herregården (73. Emilie Haavi), Camilla Huuse – Kristine Edner Wæhler, Marthe Braavold Johansen, Marie Knutsen – Guro Knutsen, Lene Mykjåland, Elise Thorsnes (88. Ada Finskud).

Sandviken (4-5-1): Anita Berg – Monica Næs, Maria Elena Kvalen, June Roa Hammersland, Linn Aarland – Ingelin Ognedal, Melissa Bjånesøy, Caroline Buunk, Ingvild Morken (75. Hilke Larsen), Kine Tonning (55. Solbjørg Apeland) – Kine Kvalsvik.

 

 

Toppserien, 16. runde
Tirsdag 30.juni

Fortuna Ålesund – Røa 0-6
Color Line Stadion
Tilskuere: 295
0-1 Selvmål (4)
0-2 Guro Knutsen Mienna (19)
0-3 Lene Mykjåland (36)
0-4 Lene Mykjåland (71)
0-5 Elise Thorsnes (74)
0-6 Guro Knutsen Mienna (90)
Gult kort: Hege Dahl (73), Fortuna.
Dommer: Marte Sørø, Malmefjorden IL

Fortuna Ålesund (4-4-2): Ingrid Hjelseth – Hege Dahl, Kristina Refsnes, Mari Urke, Hanne Olsen – Hilde Nordstrand (56. Charlotte Husø), Grete Stølen Rise, Fride Tessem Mørkeset (46.Ann- Katrin Grotle), Lene Sperre – Andrea Berild, Cathrine Bjørkedal.

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Gardsjord, Gunhild Herregården, Siri Nordby, Camilla Huse (46. Elise Thorsnes) – Marie Knutsen, Marthe Braavold Johansen, Kristine Edner Wæhler (79. Celine Kommandantvold Pettersen) – Guro Knutsen Mienna, Lene Mykjåland, Emilie Haavi (68. Ada Finskud).

 

 

Toppserien, 17. runde
Lørdag 4.juli

Røa – Fløya 4-2
Tilskuere: 78
0-1 Maja Juliussen (1)
1-1 Elise Thorsnes (35)
2-1 Kristine Edner Wæhler (59)
2-2 Anneli Giske (85)
3-2 Lene Mykjåland (86)
4-2 Lene Mykjåland (90)
Gult kort: Anneli Giske, Fløya.
Dommer: Ann Wenche Kleven, Ellingsrud

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Garsjord, Siri Nordby (55. Gunhild Herregården), Marit Fiane Christensen, Camilla Huse – Marie Knutsen, Marthe Braavold Johansen, Kristine Edner Wæhler – Guro Knutsen Mienna, Lene Mykjåland (90. Celine Kommandantvold Pettersen), Elise Thorsnes (70. Emilie Haavi).

Fløya (4-3-3): Silje Vesterbekkmo – Elisabeth Wahlin, Camilla Karlstrøm, Ingrid Mortensen, Michelle Bolton – Anneli Giske (70. Frida Mari Heggeli Plener), June Tårnes, Eline Johansen (46. Lene Mari Rasmussen) – Cathrine Rollnes (46. Natalie Blomstereng), Maja Juliussen, Marie Halvorsen.

 

 

Cupen, kvartfinale
Tirsdag 7.juli

Røa – Arna-Bjørnar 3-0 (0-0)
Tilskuere: 140
1-0 Elise Thorsnes (56)
2-0 Lene Mykjåland (69)
3-0 Elise Thorsnes (72)
Gult kort: Camilla Huse (78, “fratatt positiv angrepsmulighet”)
Dommer: Monica Larsen, Bækkelaget

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Garsjord, Siri Nordby (75. Gunhild Herregården), Marit Fiane Christensen, Camilla Huse – Marie Knutsen, Marthe Braavold Johansen, Kristine Edner Wæhler – Guro Knutsen Mienna (75. Emilie Haavi), Lene Mykjåland (82. Ada Finskud), Elise Thorsnes.

Dette var siste kamp Stine Andreassen spilte for Arna-Bjørnar før hun kom til Røa

 

 

Cupen, semifinale
Onsdag 16.september

Klepp – Røa 0-1 (0-0)
Tilskuere: 474
0-1 Lene Mykjåland (87)
Gult kort: Hedda Strand Gardsjord (15, felling). Gry Tofte Ims (37), Klepp
Dommer: Hege Lanes Steinlund, Furuflaten

Klepp (4-5-1):Lill Yvonne Karlsrud – Astrid Grøtta Ree, Kine Bjerk, Marie Bakke, Eirin Kleppa – Hege Haansen (83. Maria Thorirsdottir), Gry Tofte Ims, Else Vassbø (90. Ann Ilin Osland), Bjørg Bjarnadottir (67. Anette Tengesdal) – Cathrine Dyngvold, Line Krogedal Smørsgård.

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Garsjord, Marit Fiane Christensen, Siri Nordby, Camilla Huse – Kristine Edner Wæhler (90. Stine Andreassen), Marthe Braavold Johansen, Becky Sauerbrunn – Guro Knutsen Mienna (63. Lene Mykjåland), Elise Thorsnes, Emilie Haavi.

 

 

Toppserien, 18. runde
Lørdag 26 .september

Røa – Kattem 6-0
Tilskuere: 218
1-0 Becky Sauerbrunn (7)
2-0 Lene Mykjåland (13)
3-0 Lene Mykjåland (36)
4-0 Elise Thorsnes (48)
5-0 Guro Knutsen Mienna (53)
6-0 Marie Knutsen (79)
Dommer: Kirsi Heikkinen, Finland

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Garsjord, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Rebekka Sauerbrunn – Camilla Huse (68. Marie Knutsen), Marthe Braavold Johansen (58. Stine Andreassen), Kristine Edner Wæhler – Guro Knutsen Mienna, Lene Mykjåland (79. Celine Kommandantvold Pettersen), Elise Thorsnes

Kattem (4-3-3): Ingvild Johansen – Birgitte Hauge, Åshild Thorrud, Ann-Iren Mørkved, LeneLangås (44. Anna Bettina Langlo Jevne) – Astrid Haugen, Ida Slettahjell (46. Katrine Dreier Andresen), Tonje Følstad – Martha Helvig (74. Rikke Storrø), Julie Adserø, Maren Snekvik

 

 

Champions League, sektstendelsfinale
Onsdag 30. september

Røa – Everton 3-0
Tilskuere: 218
1-0 Elise Thorsnes (15)
2-0 Marie Knutsen (40)
3-0 Emilie Haavi (68)
Dommer: Teodora Albon, Romania

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Garsjord, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Rebecca Sauerbrunn – Marie Knutsen (75. Stine Andreassen), Marthe Braavold Johansen, Kristine Edner Wæhler – Guro Knutsen Mienna (88. Celine Kommandantvold Pettersen), Elise Thorsnes, Emilie Haavi (85. Martine Minge Olsen)

Everton: Rachel Brown, Rebecca Easton (78. Isobel Christiansen), Rachel Unitt, Fara Williams, Fern Whelan, Lindsay Johnson, Jody Handley, Jill Scott (46. Michelle Hinnigan), Natasha Dowie (59. Toni Duggan), Emily Westwood, Gwennan Harries

Det har ikke lyktes oss å finne Evertons formasjon.

 

 

Toppserien, 19. runde
Lørdag 3 .oktober

Kolbotn – Røa 1-2
Sofiemyr stadion
Tilskuere: 225
1-0 Rebecca Angus (27)
1-1 Kristine Edner Wæhler (43)
1-2 Elise Thorsnes (86)
Dommer: Maria Pereira, Skeid

Kolbotn (4-3-3): Thora Helgadottir – Mari Romstad Stavne, Nora Holstad Berge, Runa Vikestad, Anja Sønstevold – Ingrid Schjelderup, Lisa Marie Woods, Kristine Lindblom – Ingvild Isaksen, Rebecca Angus, Isabell Herlovsen.

Røa(4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Gardsjord, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Becky Sauerbrunn – Marie Knutsen, Stine Andreassen (46. Camilla Huse), Kristine Edner Wæhler – Guro Knutsen Mienna, Elise Thorsnes (90. Celine Kommandantvold Pettersen), Emilie Haavi (77. Ada Finskud)

 

 

Champions League,sekstendelsfinale
Onsdag 7. oktober

Everton – Røa 2-0
1-0 Emily Westwood (8)
2-0 Michelle Hinnigan (57)
Dommer: Dagmar Damkova, Tsjekkiske republikk

Everton: Rachel Brown, Rebecca Easton (54, Michelle Hinnigan), Rachel Unitt, Fara Williams, Fern Whelan, Lindsay Johnson, Jody Handley (75. Gwennan Harries), Jill Scott (89. Brooke Chaplen), Natasha Dowie, Emily Westwood, Toni Duggan

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Rebecca Sauerbrunn, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Camilla Huse – Marie Knutsen , Marthe Braavold Johansen (62. Hedda Strand Gardsjord), Kristine Edner Wæhler – Guro Knutsen Mienna, Elise Thorsnes (86. Stine Andreassen) , Emilie Haavi (70. Ada Finskud)

Det har ikke lyktes oss å finne Evertons formasjon.

 

 

Toppserien, 20. runde
Lørdag 10. oktober

Røa – Amazon Grimstad 3-0 (2-0)
Tilskuere: 158
1-0 Ada Finskud (37)
2-0 Marit Fiane Christensen (44)
3-0 Lene Mykjåland (55, straffe)
Gult kort: Stine Sannæss, Amazon Grimstad
Dommer: Vibeké Larsen, Tromsø

Røa(4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Gardsjord, Marit Fiane Christensen, Becky Sauerbrunn, Camilla Huse – Marie Knutsen, Marte Braavold Johansen, Stine Andreassen – Guro Knutsen Mienna (92. Hedda Vedeler), Lene Mykjåland (76. Celine Kommandantvold Pettersen), Ada Finskud (82. Gunhild Herregården).

Amazon Grimstad (4-4-2): Lisbeth Hausland – Cecilie Liane, Tina Salmen, Camilla Smådal, Ellen Wiersholm – Miia Niemi, Sanna Malaska (79. Tina Fausk), Maureen Mmadu, Stine Sannæs – Elin Gladheim, Silje Blakstad (46. Trine Miriam Songe Iversen)

 

 

Toppserien, 21. runde
Lørdag 17 .oktober

Arna-Bjørnar – Røa 1-5 (2-0)
Tilskuere: 158
0-1 Guro Knutsen Mienna (14)
1-1 Selvmål (26, Siri Nordby*)
1-2 Elise Thorsnes (37)
1-3 Emilie Haavi (66)
1-4 Emilie Haavi (73)
1-5 Lene Mykjåland (78)
Gult kort: Veronica Therese Thunestveit Aasgård, Arna-Bjørnar (27)
Dommer: Vibeke Karlsen, Grei

Arna-Bjørnar (4-4-2): Precious Dede – Trude Johannessen (84. Kine Ulrikke Thorsvik), Caroline Walde, Trine Lund, Janniche Linde – Veronica Thunestveit Aasgård (72. Isabelle Gjerde), Maren Mjelde, Kristine Wigdahl Hegland, Aimee Edris – Tina Charlotte Algrøy, Ingrid Ryland

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Gardsjord, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Becky Sauerbrunn – Marie Knutsen (74. Stine Andreassen), Marthe Braavold Johansen, Kristine Edner Wæhler – Guro Knutsen Mienna, Elise Thorsnes (66. Emilie Haavi), Camilla Huse (57. Lene Mykjåland)

* Målet også akkreditert Aimee Edris

 

 

Toppserien, 22. runde
Lørdag 31 .oktober, klokken 13:00

Røa – Stabæk 0-0
Tilskuere: 985

Dommer: Vibeke Karlsen, Grei

Røa(4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Gardsjord, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Rebecca Sauerbrunn – Marie Knutsen, Marthe Braavold Johansen, Camilla Huse – Guro Knutsen Mienna, Lene Mykjåland, Elise Thorsnes (73. Emilie Haavi).

Stabæk (4-2-3-1): Ingrid Hjelmseth – Siri Nordeide Grønli, Trine Rønning, Toril Hetland Akerhaugen, Janne Stange (87. Anette Nybø) – Katrine S. Pedersen, Line Holter (83. Marie Olsen) – Solveig Gulbrandsen, Lise Klaveness, Kristy Moore – Melissa Wiik.

 

 

Champions League, åttendelsfinale

Onsdag 4. november

Røa – Zvezda 2005 0-0
Gult kort: Marit Fiane Christensen (67, munnbruk)

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Gardsjord, Siri Nordby, Marit Fiane Christensen, Rebecca Sauerbrunn – Marie Knutsen , Marthe Braavold Johansen, Camilla Huse – Guro Knutsen Mienna (65. Emilie Haavi), Lene Mykjåland (86. Ada Finskud), Elise Thorsnes

Det har ikke lyktes oss å finne Zvezdas lag.

 

 

Cupfinale
Lørdag 7 . november, klokken 16:00

Team Strømmen – Røa 0-1
Telenor Arena
Tilskuere: 7015
0-1 Elise Thorsnes (37)
Gult kort: Marie Knutsen (89)
Dommer: Vibeke Karlsen, Grei

Team Strømmen (4-3-3): Ingrid Bruserud – Dorte Dalum Jensen, Marita Skammelsrud Lund, Anne Myren Stenstvedt, Marit Sandvei – Nasra Abdullah (64. Ingrid Moe Wold), Mari Knudsen, Lene Storløkken – Diana Matheson, Una Nwajei, Rhian Wilkinson(85. Maritha Kaufmann)

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Gardsjord, Marit Fiane Christensen,Siri Nordby, Rebecca Elizabeth Sauerbrunn – Marie Knutsen Marthe Braavold Johansen (57. Camilla Huse), Kristine Edner Wæhler – Guro Knutsen Mienna, Lene Mykjåland (77. Emilie Haavi), Elise Thorsnes

 

 

Champions League, åttendelsfinale

Onsdag 10. november

Røa – Zvezda 2005 1-1
0-1 Guro Knutsen Mienna (3)
1-1 Natalia Barbasjina (61).
Gult kort: Vira Djatel, Zvezda.
Dommer: Bibiana Steinhaus, Tyskland.

Røa (4-3-3): Caroline Knutsen – Hedda Strand Gardsjord, Marit Fiane Christensen, Siri Kristine Nordby, Rebecca Sauerbrunn – Marie Knutsen, Marthe Braavold Johansen, Kristne Edner Wæhler (65. Stine Andreassen) – Guro Knutsen Mienna, Lene Mykjåland (90. Ada Finskud), Elise Thorsnes (70. Emilie Haavi)

Det har ikke lyktes oss å finne Zvezdas lag.